← Vissza

news.bsdnet.hu

Erősre itták magukat

Police.hu 2026-06-08 11:27
Három fiatal randalírozott Szekszárdon a Béla király téren és környékén. Szombaton kora reggel érkezett bejelentés arról, hogy Szekszárd főterén, a Béla király téren és a Bezerédj utcában ismeretlenek virágtartókat borogattak fel, szemeteseket rongáltak, s a benne levő hulladékot szétszórták. A rendőrök forrónyomon indultak el, s néhány órán belül a terület körzeti megbízottjának segítségével már azonosították is a vandálokat. Három fiatalt állítottak elő még szombaton délután. A húszas éveikben járó férfiak egy közeli kocsmában alkohol fogyasztásával töltötték az időt péntek éjszaka. Miután hazaindultak, az útjuk során ok nélkül virágos ládákat döntögettek, virágokat tépkedtek és a közterületen levő kukákat borogatták fel, majd az azokban levő szemetet szórták szét az utcán. A fiatalokat csoportosan elkövetett garázdaság miatt hallgatták ki a nyomozók. Mindhárman elismerték felelősségüket. Az eset további vizsgálatát a szekszárdi rendőrök folytatják.
Eredeti cikk megtekintése →