← Vissza

news.bsdnet.hu

Vajon mit tanácsol Gudics Máté az újoncoknak? A Megasztár korábbi versenyzői visszatértek a kulisszák mögé

Mediapiac 2026-06-08 19:45
Már javában zajlanak a Megasztár kilencedik évadának forgatásai. A válogatókra ezúttal a tehetségkutató korábbi felfedezettjei is ellátogattak, köztük Gudics Máté, aki azt is elárulta, milyen tanácsot ad a leendő versenyzőknek. A TV2 tehetségkutatójának színfalai mögött ezúttal nemcsak az új jelentkezők készültek a szereplésre. Tóth Abigél, Gudics Máté, Lengyel Johanna és PYFU is visszatértek a forgatás helyszínére, ahol a műsor online riportere, Goják Jana beszélgetett velük. Az egykori versenyzők felidézték Megasztáros élményeiket, meséltek jelenlegi zenei terveikről, és véleményt mondtak a megújult zsűriről is. – Jó volt ide visszalátogatni. Annak idején rengeteget dolgoztam itt. Ez már a második évad, amikor nem én vagyok a főszereplő – mondta az énekes. Hozzátette, hogy az idei válogatókon is hatalmas az érdeklődés. – Nagyon izgalmas, és rengetegen vannak, én ezt láttam – fogalmazott. Mátét sok leendő versenyző keresi meg tanácsért. Elmondása szerint mindig igyekszik bátorítani őket. – S okan írnak rám, hogy mivel készüljenek, meséljem el, mi volt bent. Én mindig pozitívan nyilatkozom az ittlétemről, mert nagyon jól éreztem magam. Próbálom átadni nekik, hogy nem olyan kemény ez, mint amilyennek otthonról tűnhet. Csak az erőt tolom bele mindenkibe ezerrel – mondta. A kulisszák mögötti videókból az is kiderül, milyen közös projekten dolgozik Lengyel Johanna és PYFU, valamint az is, hogy Tóth Abigél hol látja magát néhány év múlva. A Megasztár új évadának forgatása tehát már teljes gőzzel zajlik, a korábbi szereplők pedig továbbra is szívesen térnek vissza oda, ahol egykor elindult a pályafutásuk.
Eredeti cikk megtekintése →