← Vissza

news.bsdnet.hu

Dzsudzsák Balázs is ott volt a magyar válogatott edzésén, telje az értetlenség Debrecenben

Promotions 2026-06-09 06:07
Ma este Szoboszlaiék a kazahok ellen zárják a szezont, Rossi elszólta magát a kezdőcsapattal kapcsolatban. Már időben elutazott Debrecen be a magyar válogatott , hogy ne az utolsó pillanatban kelljen egy kimerítő utazást vállalnia a hajdúsági vármegyeszékhelyre. A Marco Rossi edzette nemzeti csapat igazán szurkolóbarát módon nyílt edzést tartott hétfőn a Nagyerdei Stadionban. A debreceni arénába több mint négyezer drukker látogatott ki, hogy a koranyári kánikulában megcsodálja Szoboszlai Dominik és társai tréningjét. Még a legendás Dzsudzsák Balázs is megjelent az eseményen. Olvass tovább... Olvass tovább... Ritkán tart a magyar válogatott olyan edzést, ahová jószerivel bárki betérhet, és ennek egészen ésszerű oka van: Rossi kapitány nem szeretné a világ orrára kötni a csapata taktikáját, meccstervét. Most azonban kivételt tett az olasz kapitány és stábja. A debreceniek legnagyobb örömére a kazahok elleni keddi találkozó előtt bárki megcsodálhatta a kedvenceket. Akik között már nem volt ott két nagyobb név. A Liverpool és a Galatasaray sztárjainak távozása ellenére maradt elég ütőképes erő a gárdában ahhoz, hogy megverhessük a vendég kazahokat. Többek között számíthatunk arra, hogy a bajnok Győri ETO tehetségei is ott lesznek ma este a pályán. A helyiek külön örülhettek, hogy a finnek elleni győzelem során már a harmadik válogatottságát ünnepelt Szűcs Tamás is ott lehet a majdani kezdőcsapatban. A fiatal középpályást láthatóan lelkesítette a hazai közeg. Olvass tovább... Olvass tovább... Érdekesség, hogy Rossi egyre több információt eresz el a keddi kezdőről. Bár a tar mester sérelmezte, hogy a pénteki meccsen csak 65 percig irányítottuk a játékot, most sem akarja megváltani a világot egy óránál tovább. Elmélete szerint a múltkor már nagyon fáradt és görcsökkel küzdő Szoboszlai kezdő lesz, de esélyes, hogy csak 60 percet kap a gyepen. Rossi szerint még több játékost akar majd becserélni Kazahsztán ellen. A szurkolók legnagyobb örömére egy helyi legenda is feltűnt tehát az edzésen, de sajnos nem kell számítanunk a játékára a felkészülési mérkőzésen címeres mezben: A labdás gyakorlatok idején a pálya szélén feltűnt Dzsudzsák Balázs is, aki jelenleg is a DVSC játékosa. A legtöbbszörös magyar válogatott futballista hamar szerzett egy labdát, dekázott néhányat, majd egy hűtőládán ülve figyelte a szűkített területen zajló iramjátékot. - írta meg az NB1.hu , amely megmutatta a várható kezdőcsapatot is.
Eredeti cikk megtekintése →