← Vissza

news.bsdnet.hu

Sebességmérés a X. kerületben

Police.hu 2026-06-09 06:30
Az év 23. hetében 334 gyorshajtót mértek be a rendőrök Kőbányán. A kőbányai rendőrök június 1. és 6. között összesen 334 gyorshajtót mértek be a X. kerületben. A rekorder sofőr a Keresztúri úton a megengedett 50 helyett 103 km/h-val autózott, amiért 140 ezer forint közigazgatási bírság fizetendő. A Budapesti Rendőr-főkapitányság kiemelt figyelmet fordít az egyik legfőbb baleseti veszélyforrás, a gyorshajtások visszaszorítására. Ennek érdekében a jövőben is rendszeresen lesznek sebességmérések. Mindig tartsák be a közlekedési szabályokat  „…hogy mindenki hazaérjen!"
Eredeti cikk megtekintése →