← Vissza

news.bsdnet.hu

Felfoghatatlan, mekkora őrültséget csináltak autógumikkal Nógrádban

Vezess 2026-06-09 11:56
Valakinek támadt egy olyan remek ötlete, hogy autógumikat tegyen a sínek közé a Bátonyterenye melletti nyílt vasútvonalon. 2026.06.09. kedd 12:56 A nógrádi rendőrök büntetőeljárást indítottak ismeretlen tettes ellen, aki még március 12-én a Mátraverebély megállóhely és Nagybátony közötti nyílt vasúti pályán autógumikat tett a sínek közé, ezzel veszélyeztetve a vasúti közlekedés biztonságát és a vasúti szerelvényen közlekedők életét és testi épségét. Személyi sérülés szerencsére nem történt, anyagi kár sem keletkezett. A rendőrök közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény elkövetése miatt indított eljárásban kérik a lakosság segítségét. Akik az esetről információval rendelkeznek, a rendőrség honlapján közzétett elérhetőségeken jelentkezhetnek. Kövesd a Vezess.hu -t a Google hírekben!
Eredeti cikk megtekintése →