Autós üldözés volt Budapesten, a rendőröknek hajtott az ámokfutó
Vezess
2026-06-10 14:06
Hétköznapi szabálysértés miatt akartak megállítani egy autóst a rendőrök Budapesten, kerületeken átívelő üldözés lett belőle.
2026.06.10. szerda 15:06
A buszsáv szabálytalan használata miatt akartak megállítani egy autóst a rendőrök június 10-én 10 óra 40 perc körül Budapesten, az Andrássy úton.
A kocsi vezetője nem állt meg a rendőri jelzésre, hanem gázt adott és menekülni kezdett, miközben újabb közlekedési jogsértéseket követett el.
A Lánchídon keresztül az I. kerület, Csónak utcáig jutott, ahol 10 óra 50 perc körül nekihajtott két motoros rendőrnek, majd nekitolatott egy rendőrautónak. Az autó vezetőjét a helyszínen elfogták.
A rendőrség szerint a motorosok nem sérültek meg, míg a rendőrautóban egy rendőr könnyű sérülést szenvedett.
Kövesd a Vezess.hu -t a Google hírekben!