← Vissza

news.bsdnet.hu

Autós üldözés volt Budapesten, a rendőröknek hajtott az ámokfutó

Vezess 2026-06-10 14:06
Hétköznapi szabálysértés miatt akartak megállítani egy autóst a rendőrök Budapesten, kerületeken átívelő üldözés lett belőle. 2026.06.10. szerda 15:06 A buszsáv szabálytalan használata miatt akartak megállítani egy autóst a rendőrök június 10-én 10 óra 40 perc körül Budapesten, az Andrássy úton. A kocsi vezetője nem állt meg a rendőri jelzésre, hanem gázt adott és menekülni kezdett, miközben újabb közlekedési jogsértéseket követett el. A Lánchídon keresztül az I. kerület, Csónak utcáig jutott, ahol 10 óra 50 perc körül nekihajtott két motoros rendőrnek, majd nekitolatott egy rendőrautónak. Az autó vezetőjét a helyszínen elfogták. A rendőrség szerint a motorosok nem sérültek meg, míg a rendőrautóban egy rendőr könnyű sérülést szenvedett. Kövesd a Vezess.hu -t a Google hírekben!
Eredeti cikk megtekintése →