Káoszt okozott egy idős nő az M44-esen, hiába villogott a többi autós
Vezess
2026-06-10 21:06
Életveszélyes helyzet alakult ki az M44-es autóúton, Kecskemét és Kunszentmárton között. Csak a szerencsén múlt, hogy nem lett tragédia.
2026.06.10. szerda 22:06
A napokban egy idős nő személygépkocsijával Kecskemétnél hajtott fel az autóútra, csak mindezt a rossz oldalon tette. A vele szemből érkező járművezetők folyamatosan villogással próbálták figyelmeztetni a veszélyes helyzetre, azonban a sofőr nem értette a jelzéseket, és tovább haladt – olvasható a rendőrség bejegyzésében .
Békéscsabára akart eljutni a hölgy, azonban – közel 40 kilométer megtétele után – a jármű műszaki meghibásodása megállította.
a videó a hirdetés után indul
Időközben a többi autós riasztotta a rendőréget, akik a cserkeszőlői lehajtó közelében a leállósávban találták meg az autót. Rossz belegondolni, mi történhetett volna, ha nincs a műszaki hiba.
Kövesd a Vezess.hu -t a Google hírekben!