← Vissza

news.bsdnet.hu

Horváth Éva a Reggeliben vallotta be: kapcsolatát is szétszakította a balesete

Mediapiac 2026-06-11 08:00
Szakított a gyermekei apjával Horváth Éva. Az egykori szépségkirálynő és műsorvezető az RTL Reggeli műsorában vallotta be, hogy motorbalesete után a kapcsolatát sem lehetett megmenteni. Súlyos motorbalesetet szenvedett tavaly Balin Horváth Éva műsorvezető. Az egykori szépségkirálynőnek azonban nem ez volt az egyetlen komoly gondja a közelmúltban. Horváth Éva, aki éppen a balesetéről írt könyvét népszerűsítette az RTL Reggeli műsorában, most vallott először arról, hogy a párkapcsolata is tönkrement Gáborral, a fiai apjával – írta meg a szeretlekmagyarorszag.hu . „A párkapcsolatom már előtte sem működött jól, és aztán végül is ez a baleset el is határozta. Szerintem ez volt a vége” – mondta, hozzátéve, hogy azért nem szeretne bővebben belemenni, mert még folyamatban van az elválás, s hozzátette: „de ez egy ilyen jellegű szétválás volt kettőnk között”. A műsorvezetőnek hosszú rehabilitáción kellett átesnie, miután a súlyos baleset érte. Minderről a Bye-bye tűsarok! című könyvben mesélt, melynek megírásában Fejős Éva segítette őt. Horváth Éva és a volt párja két fiút neveltek együtt, 2017 született meg az első gyermekük, Kristóf, majd 2021-ben a második, Alex. Az egykori szépségkirálynő idén májusban visszatért Balira, de előtte is kiemelten ügyelt arra, hogy a magánéletét a nyilvánosságtól megvédje. Évtizedes sérelmet vágott élőben Horváth Éva Kajdi Csaba fejéhez
Eredeti cikk megtekintése →