← Vissza

news.bsdnet.hu

Kiakadt a kazah kapitány a magyar válogatott győzelme után: "A játékvezető is ellenünk volt"

Csak Foci 2026-06-11 08:17
A kazah válogatott szövetségi kapitánya, Talgat Baysufinov elmondta, mit mondott a játékosoknak a Magyarország elleni felkészülési mérkőzés után – írja a Sports.kz. Csak annyit mondtam az öltözőben a srácoknak: megtettük, amit kellett. A munkánk értékét megmutatta, hogy csak úgy tudtak ellenünk nyerni, hogy a játékvezető és mindenki más is ellenünk volt. Megköszöntem a fiúknak a mérkőzést. Ami a stabilitást illeti: ha ezt most meg tudjuk tartani, őszre jó állapotban leszünk. Most, amikor visszatértek a klubjaitokhoz és Kazahsztánban játszotok, beszéljetek a többiekkel, ne siettessetek semmit, ragaszkodjatok a filozófiánkhoz, és vigyétek át azt a csapatotokba is! Akkor ősszel könnyebb dolgunk lesz – mondta a tréner. Mint ismeretes, a Debrecenben rendezett keddi felkészülési mérkőzésen a kazah válogatott 3-1-re kikapott Magyarországtól. A kazahok Sergei Maly góljával szerezték meg a vezetést, de a második félidőben három gólt kaptak, és emberhátrányba is kerültek a 63. percben, Samorodov piros lapját követően. https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/megszolalt-az-mlsz-a-magyar-valogatott-meccsen-leszakadt-kamera-ugyeben
Eredeti cikk megtekintése →