Újabb alapember távozik a Nyíregyházától
NB1.hu
2026-06-12 09:08
A szabolcsi klub újabb fontos távozót jelentett be a nyári időszakban.
A Nyíregyháza Spartacus újabb fontos játékos távozását jelentette be a nyári átigazolási időszakban.
A Nyíregyháza Spartacus a hivatalos felületein számolt be arról , hogy Meldin Dreskovics kölcsönszerződése lejárt, ezért a montenegrói labdarúgó visszatér a német másodosztályú Darmstadthoz.
Dreskovics a tavaszi szezonra érkezett a szabolcsiakhoz, ahol gyorsan alapemberré vált: 14 bajnokin lépett pályára, és egy gólt szerzett. A Nyíregyháza elégedett volt a teljesítményével, de a megállapodás lejártával nem marad a klubnál. A 28 éves védő korábban Debrecenben is szerepelt az NB I-ben, a magyar élvonalban eddig 77 mérkőzésen hatszor volt eredményes.
A Nyíregyháza csütörtökön Muhammed Tijani távozásáról is beszámolt .