A norvég válogatott brutális mennyiségű kaját, többek között 300 kilogramm lazacot visz a vb-re
Player
2026-06-12 12:07
Összesen nyolc tonna élelemmel mennek a világbajnokságra.
A norvég média szerint nagyjából nyolc tonna élelemmel utazik a világbajnokságra a norvég válogatott. Többek között 300 kilogramm lazac , hatezer narancs és 116 kilogramm barna sajt szerepel a norvégok menüjében.
Az egyik titkos esélyesnek tartott Norvégia Szenegállal, Irakkal és Franciaországgal játszik a világbajnokság csoportkörében.
Ez is érdekelhet:
Ötletes csapatfotó a norvégoktól.
Kihagytunk valakit a listáról? Szerinted melyik válogatott okozhatja a legnagyobb meglepetést?
(Fotó: Getty Images)