← Vissza

news.bsdnet.hu

A norvég válogatott brutális mennyiségű kaját, többek között 300 kilogramm lazacot visz a vb-re

Player 2026-06-12 12:07
Összesen nyolc tonna élelemmel mennek a világbajnokságra. A norvég média szerint nagyjából nyolc tonna élelemmel utazik a világbajnokságra a norvég válogatott. Többek között 300 kilogramm lazac , hatezer narancs és 116 kilogramm barna sajt szerepel a norvégok menüjében. Az egyik titkos esélyesnek tartott Norvégia Szenegállal, Irakkal és Franciaországgal játszik a világbajnokság csoportkörében. Ez is érdekelhet: Ötletes csapatfotó a norvégoktól. Kihagytunk valakit a listáról? Szerinted melyik válogatott okozhatja a legnagyobb meglepetést? (Fotó: Getty Images)
Eredeti cikk megtekintése →