← Vissza

news.bsdnet.hu

Kenderültetvény felszámolva

Police.hu 2026-06-12 10:47
Tamási nyomozók jártak egy kisszékelyi portán, ahol egy sátorban tucatnyi növényt gondozott a házigazda. Kollégáink információi szerint egy 40 éves helyi férfi marihuána ültetvényt létesített a háza udvarán. A kutatás során a nyomozók találtak az udvar hátsó részében egy kerítéssel álcázott fóliasátrat és benne 12 különböző méretű, földbe, illetve vödörbe ültetett növényt. A gyorsteszt és az előzetes szakvélemény alapján egyértelmű, hogy azok cannabis tövek. Az ültetvény tulajdonosát a rendőrök előállították mintavételre, majd gyanúsítottként hallgatták ki. A férfi elismerte, hogy évtizedek óta kábítószert fogyaszt, ezért önellátásra rendezkedett be. Az eljárás a Tamási Rendőrkapitányságon folytatódik.
Eredeti cikk megtekintése →