← Vissza

news.bsdnet.hu

A DVSC újabb kapusa igazolt Budapestre

NB1.hu 2026-06-12 12:51
Demjén Patrik fél év után tért vissza az MTK-hoz a DVSC-től. Az MTK Budapest hivatalos felületein jelentette be, hogy Demjén Patrik fél év után visszatér a klubhoz. A 28 éves kapus 2023 nyarától 2025 teléig már erősítette az MTK-t , majd Hegyi Krisztián kölcsönvétele után Debrecenbe igazolt. A hajdúságiaknál azonban nem jutott meghatározó szerephez, Sergio Navarro vezetőedző elsősorban Erdélyi Benedekkel számolt. Demjén Patrik a DVSC-ben mindössze három bajnokin kapott lehetőséget, majd a szerződése lejártával visszatért a fővárosi klubhoz. Az átigazolásról a Debrecen és az MTK is beszámolt a hivatalos Facebook-oldalán. Az MTK az elmúlt napokban már Szuhodovszki Soma érkezését is bejelentette, aki szintén Debrecenből igazolt a kék-fehérekhez. Demjén a fővárosiak negyedik nyári szerzeménye: korábban Szuhodovszki mellett a kecskeméti Belényesi Csaba és a paksi Hinora Kristóf is az MTK-t választotta. Mint azt az NB1.hu csütörtökön jelezte, Engedi Márk a Vasasban folytatja a pályafutását .
Eredeti cikk megtekintése →