A DVSC újabb kapusa igazolt Budapestre
NB1.hu
2026-06-12 12:51
Demjén Patrik fél év után tért vissza az MTK-hoz a DVSC-től.
Az MTK Budapest hivatalos felületein jelentette be, hogy Demjén Patrik fél év után visszatér a klubhoz.
A 28 éves kapus 2023 nyarától 2025 teléig már erősítette az MTK-t , majd Hegyi Krisztián kölcsönvétele után Debrecenbe igazolt. A hajdúságiaknál azonban nem jutott meghatározó szerephez, Sergio Navarro vezetőedző elsősorban Erdélyi Benedekkel számolt.
Demjén Patrik a DVSC-ben mindössze három bajnokin kapott lehetőséget, majd a szerződése lejártával visszatért a fővárosi klubhoz. Az átigazolásról a Debrecen és az MTK is beszámolt a hivatalos Facebook-oldalán.
Az MTK az elmúlt napokban már Szuhodovszki Soma érkezését is bejelentette, aki szintén Debrecenből igazolt a kék-fehérekhez. Demjén a fővárosiak negyedik nyári szerzeménye: korábban Szuhodovszki mellett a kecskeméti Belényesi Csaba és a paksi Hinora Kristóf is az MTK-t választotta.
Mint azt az NB1.hu csütörtökön jelezte, Engedi Márk a Vasasban folytatja a pályafutását .