← Vissza

news.bsdnet.hu

1.5 millió euróért vinnék Németországba az ETO magyar válogatott játékosát

NB1.hu 2026-06-12 13:35
Elakadtak a tárgyalások Tóth Rajmund németországi átigazolásáról. Tóth Rajmund átigazolása egyelőre elakadt, mert az ETO-nál a szakmai vezetés átalakulása közben a német sajtó szerint nincs végleges döntéshozói helyzet. A Bild információi alapján az 1. FC Nürnberg már májusban elkezdte az egyeztetéseket a győri válogatott játékos megszerzéséről. A német lap szerint azonban Steven Vanharen sportigazgató és Borbély Balázs vezetőedző távozása után olyan szakmai vákuum alakult ki az ETO-nál, amely miatt a 2. Bundesligában szereplő klubnak jelenleg nincs kivel érdemben tárgyalnia Tóth Rajmund átigazolásáról. Az érdeklődésről már május 17-én írtunk . A győri klubvezetés a hírek szerint nem támogatja a korai váltást, mert a július elején induló Bajnokok Ligája-selejtezőben még számítana a saját nevelésű labdarúgóra. A Nürnberg állítólag 1.1 millió euróról 1.5 millió euróra emelte az ajánlatát, de ez az összeg jelenleg sem elég a zöld-fehéreknek. Az NB1.hu-n délelőtt arról számoltunk be, hogy az ETO Csordás Szabolccsal tárgyal a sportigazgatói poszt betöltéséről . Ez azért is lehet fontos fejlemény, mert a sportigazgatói kérdés rendezése után tisztábbá válhat, milyen feltételekkel és milyen időzítéssel engedné el a győri klub Tóth Rajmundot.
Eredeti cikk megtekintése →