Olyan BMW-t fogtak az M6-oson, a rendőrök is alig hittek a szemüknek
Vezess
2026-06-12 14:25
A kérdés sokakban felmerül majd a videó után: hogy a fenébe mer valaki így közeledni? Sőt, még egy autópályára is felhatjani? Elképesztő!
2026.06.12. péntek 15:25
Kedden az M6-os autópályán járőröző rendőrük egy Százhalombatta felől Dunaújváros irányába közlekedő autóra lettek figyelmesek, amelyről hiányzott a motorháztető. A BMW E34 műszaki állapota már önmagában is figyelemre méltó volt, de a történet itt nem ért véget.
Az intézkedés során kiderült, hogy a sofőrt korábban jogerősen eltiltották a járművezetéstől. Az egyetlen pozitívum a sztoriban, hogy a biztonsági öv legalább be volt kapcsolva. Még rendszám sem volt a lélekvesztőn.
a videó a hirdetés után indul
A férfit előállították a Gárdonyi Rendőrkapitányságra, ahol büntetőeljárást indítottak ellene, a szabálysértések miatt pedig feljelentést tettek. A biztonsági öv használata fontos, de önmagában nem helyettesíti sem a műszakilag megfelelő járművet, sem a vezetői engedélyt.
Az E34 egy középkategóriás szedán a BMW-től. Mára igazi klasszikus modell az 1988-1996 között gyártott harmadik generációs 5-ös széria. Galériánkban megnézheted, milyen is egy igazán jó állapotban lévő példány:
Kövesd a Vezess.hu -t a Google hírekben!