← Vissza

news.bsdnet.hu

A Red Bull motorja erősebb a Mercedesénél? Wolff szerint pontos az FIA rendszere

F1világ 2026-06-12 18:35
Érezhető hullámokat vert az utóbbi néhány nap során a Forma-1-ben az a hír, miszerint az FIA mérései szerint az év első öt versenyhétvégéje alapján nem a domináló Mercedesé, hanem az újonc gyártóként versenybe szálló Red Bullé a legerősebb belsőégésű motor, így ők a következő időszakban nem jogosultak fejlesztésekre, míg a világbajnokságot vezető Mercedes például idén és jövőre is hozzányúlhat az erőforrásához. Miközben a Red Bull csapata a hírek szerint a mérések felülvizsgálatát kéri , Toto Wolff arról beszélt: szerinte rendben van az FIA rendszere, ami a totális tényszerűségen alapszik. HIRDETÉS HIRDETÉS „Megkérdezhetik Nikolast [ Tombazis ], mért és összegyűjtött alapokon nyugszik a sorrend. Nincs politika a háttérben, nincs favorizálás. Ez az eredménye annak, ahogy a nyomatékot mérték. Úgy tudom, hogy védelmi mechanizmust építettek be, hogy elkerüljék a 2014-es esetet, amikor egy gyártó teljesen elhúzott a többiektől.” HIRDETÉS „Akkor jól jártunk, de mi is el akartunk kerülni még egy ilyen helyzetet, különösen az újoncok miatt, mint például az Audi, de bizonyos mértékben a Honda, az Aston Martin és a Red Bull miatt is. És szerintem ezt így is kellene csinálni” – jelentette ki jó politikai érzékkel Wolff. Egyes hangok szerint a Forma-1-nek is olyan teljesítménykiegyenlítő-rendszert kellene bevezetnie, mint például az endurance világbajnokságon, ahol az FIA hétvégéről hétvégére módosíthatja az autók súlyát és motorteljesítményét is. Wolff rendkívül ódzkodik ettől az ötlettől. „Allergiás reakcióm van a teljesítménykiegyenlítő-rendszerre, a Forma-1 messze távol akar ettől maradni. Minden más szériában politikai zűrzavart okoz, és távozásra sarkall gyártókat. Ezt közelről megfigyeltem a DTM-ben, GT-autózásban, Le Mans-ban. Szerintem soha nem lenne szabad felruháznunk valamit arra, hogy beleszóljon az erősorrendbe. Szerintem az a járható út, ha van egy olyan rendszerünk, ami lehetővé teszi a finomhangolást, így senki sem kerül túl nagy hátrányba” – magyarázta. A Mercedes jogászokkal egyeztet Russell monacói büntetése után
Eredeti cikk megtekintése →