← Vissza

news.bsdnet.hu

Hamarosan jön a DVTK–Újpest!

NB1.hu 2026-06-12 19:41
A DVTK elkezdte a felkészülést, nyáron az Újpest is érkezik. Véget ért a nyári szünet Diósgyőrben, ahol az NB I-ből az NB II-be kiesett DVTK játékosai már a felkészülés első lépéseit teljesítik. Péntek reggel újra diósgyőri labdarúgókkal telt meg a DVTK Medical-Fájdalom Ambulancia Egészségközpont épülete. A hétfőn kezdődő közös edzések előtt pénteken és szombaton orvosi vizsgálatok, valamint fizikai állapotfelmérések szerepelnek a programban, vasárnap pedig szabadtéren tesztelik a DVTK játékosait. A bajnokság befejezése után pihenőre vonultak a labdarúgók, majd az egyéni felkészülést követően pénteken minden játékos megjelent az egészségközpontban. A keret tagjai előbb orvosi vizsgálatokon vettek részt, majd több felmérést teljesítenek: FMS-teszt, több állomásos izomerőmérés, szorítóerő-, láberő- és ugrásteszt, valamint terhelés közbeni keringési és légzőrendszeri vizsgálat is vár rájuk. Az elmúlt évektől eltérően ezúttal szabadtéren is felméri a keret tagjainak erőállapotát a szakmai stáb. Hétfőn délelőtt aztán már labdás edzést vezényel Takács Péter vezetőedző annak a DVTK-nak, amely a következő idényben az NB II-ben próbálhatja meg kiharcolni a visszajutást.
Eredeti cikk megtekintése →