NB I: Megvan a Fradi első nyári ellenfele - Borbély magyar csapat ellen debütál a kispadon
Csak Foci
2026-06-13 09:00
Javában zajlanak a Ferencváros felkészülési munkálatai, és információink szerint a szurkolóknak már nem is kell sokat várniuk az első edzőmeccsre, a zöld-fehérek ugyanis egy hét múlva játsszák az első tesztmérkőzésüket. A találkozó különösen fontos mérföldkő lesz, hiszen a csapatot nyáron átvevő Borbély Balázs ezen a meccsen ülhet majd először az ezüstérmes csapat kispadján.
Úgy tudjuk, hogy a klub vezetése és a szakmai stáb eleinte egy másik forgatókönyvben gondolkodott: az eredeti elképzelések szerint a Kecskemét lett volna az első edzőpartner. A terveket azonban végül menet közben módosították, így a választás végül az ugyancsak NB II-es Tiszakécskére esett.
Ezen a - hazai környezetben megvívott - találkozón mérhetik majd fel Borbélyék élesben a játékosok fizikai állapotát, mielőtt a keret elutazna az ausztriai edzőtáborba, ahol már nemzetközi riválisok ellen folytatódik a felkészülés.
Pörögnek a hírek az átigazolási piacon, kövesd a csakfoci.hu folyamatosan frissülő átigazolási rovatát, ahol minden fontos információt azonnal megtalálsz - KATTINTS!
https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/oriasi-penzugyi-valtozas-a-magyar-fociban-az-eto-t-a-fradit-es-a-lokit-is-erinti