Nem fogadta el az új szerződést a Szpari védője, távozik a csapattól
NB1.hu
2026-06-13 09:11
A Nyíregyháza Spartacus hivatalos oldalán jelentette be, hogy Eneo Bitri kontraktusa lejártával elhagyja a klubot.
A belső védő a Győri ETO-tól érkezett a Szparihoz, szerződése pedig idén nyáron lejár. A nyírségi klub szerette volna megtartani a játékost, ezért új ajánlatot kínált neki, ám a futballista végül a váltás mellett döntött.
Bitri fontos szerepet töltött be a Nyíregyháza védelmében az elmúlt időszakban, így távozása érzékeny veszteséget jelenthet a klub számára. A szabolcsi együttes közleményében köszönte meg a játékos munkáját és a csapatért tett erőfeszítéseit.
A 28 éves albán labdarúgó következő állomáshelye egyelőre nem ismert, de magyar sajtóértesülések szerint a bekk jó eséllyel hazatér, és a KF Egnatiához ír alá.
Nem ő az első távozó Nyíregyházán, hiszen Muhamed Tijani és Meldin Dreskovics is visszatértek anyaegyesületükhöz kölcsönszerződésük lejártával.