← Vissza

news.bsdnet.hu

Mad Max‑ba illő BMW bukkant fel a magyar utakon

Vezess 2026-06-13 09:51
Erősen hiányos volt az a személyautó, amit nemrég megállítottak a rendőrök. Az ellenőrzéskor kiderült, ez csak a kisebbik baj. 2026.06.13. szombat 10:51 Bizonyára egy Mad Max filmben érezhette magát az a férfi, akit nemrég lekapcsoltak a rendőrök Fejér vármegyében, kedden. Az autó Százhalombatta felől Dunaújváros irányába közlekedett, amikor egy benzinkútnál leintették a rendőrök. Az egyenruhások olyan állapotban találták a BMW-t, hogyha az intézkedés idején lett volna a műszaki vizsga, akkorát bukott volna, mint az ólajtó. Rémisztőbben festett, mint az a Sikoly-álarc, amit a sofőr az anyósülés fejtámlájára húzott. A legfeltűnőbb hiány az maga a motorháztető volt, de lökhárító, az elülső fényszórók, az irányjelzők, valamint a lökhárító sem volt már meg. Emellett bal oldalon, az ajtó és a lökhárító közötti karosszéria burkolat is hiányzott. Az már csak hab a tortán, hogy láthatóan a vezetőoldali kilincsnek és az oldalvédő lemezeknek is nyoma veszett. a videó a hirdetés után indul “ Az intézkedés során kiderült, hogy a sofőrt korábban jogerősen eltiltották a járművezetéstől. Az egyetlen pozitívum? A biztonsági öv be volt kapcsolva. A férfit előállították a Gárdonyi Rendőrkapitányságra, ahol büntetőeljárást indítottak ellene, a szabálysértések miatt pedig feljelentést tettek” – olvasható a Fejér vármegyei rendőrség ezzel kapcsolatos Facebook posztjában. Kövesd a Vezess.hu -t a Google hírekben!
Eredeti cikk megtekintése →