← Vissza

news.bsdnet.hu

Destiny 2 - A végső búcsú

Prohardver 2026-06-13 10:20
Múlt hónapban jött a hír, hogy hosszú évek után befejeződik a Destiny 2 tartalmi támogatása, vagyis nem kap több új DLC-t és kiegészítőt a Bungie live-service alkotása. A Monument of Triumph névre keresztelt végső update hosszú napokra/hetekre/hónapokra leköti majd a legkitartóbb játékosokat, de újdonságokra már nem számíthatunk. Ezekben a napokban a közösség új életet lehet a játékba, ennek egyik jele, hogy a napi egyidejű játékosok száma hatalmasat ugrott, közben pedig folyamatosan érkeznek a kérések a Sony felé, hogy készüljön el a harmadik rész. ( Anno 2022-ben vásárolták meg a Bungie-t) Érdemi válasz nyilván sajnos nincs, közben pedig a készítők továbbra is a nem túl sikeres Marathonon dolgoznak tovább (A játék egyébként nem rossz, csak nagyon kis rétegnek szól), de azért érezni lehet rajtuk, hogy nehezen engedik el az Őrzők világát. Ennek tudatában született meg a végső búcsúként is felfogható videó, amelyet a minap osztottak meg velünk a fejlesztők. Bár sokan elköszöntek a játékból, az szerencsére továbbra is játszható marad, a szervereket nem lövik le, így bármikor fejest ugorhatunk egy-egy strike-ba, raidbe, vagy akár egy Crucible meccsbe ha kedvünk úgy tartja. Akinek egyébként kimaradt volna a Destiny 2, vagy valamelyik kiegészítője, annak jó hír, hogy a Bungie elérhetővé tette a Destiny 2: The Collection névre keresztelt csomagot, amely minden eddig megjelent kiegészítőt és extrát tartalmaz.
Eredeti cikk megtekintése →