← Vissza

news.bsdnet.hu

Kifosztották az angol válogatottat a vb-n: Kane és Bellingham stoplisait is ellopták

Csak Foci 2026-06-13 10:44
Az amerikai rendőrség két gyanúsítottat őrizetbe vett Kansas Cityben azzal a gyanúval, hogy ők lopták el a világbajnokságon szereplő angol labdarúgó-válogatott játékosainak stoplis cipőit. A szombat reggeli sajtójelentések szerint a tettesek a lábbelik mellett hivatalos labdákat és egyéb edzésfelszereléseket is magukkal vittek, miután feltörték azt a járművet, ami a holmikat a csapat Swope Soccer Village-ben lévő bázisára szállította. A hiányt a kirakodáskor észlelték, amikor a teherkocsiban már csupán egyetlen futball-labdát találtak. A tolvajok a furgonból magukkal vitték a legnagyobb sztárok, így Harry Kane és Jude Bellingham cipőit is a csapat vasárnapi edzése előtt. A rendőrségi közlés szerint az eset kivizsgálása folyamatban van. Anglia első világbajnoki csoportmérkőzését szerdán játssza Horvátország ellen. A német Thomas Tuchel irányította együttes Ghánával június 23-án, Panamával pedig június 28-án találkozik. (MTI) https://www.csakfoci.hu/csakfoci-hirek/klose-biztos-benne-megdol-a-vb-golrekordja-es-azt-is-tudja-kinek-adna-at-szivesen
Eredeti cikk megtekintése →