Rendőri akció a vb-n: két embert bilincsben vittek el, hamarosan bíróság elé kerülnek
Csak Foci
2026-06-13 19:20
Az 1-1-re végződött pénteki torontói találkozó alatt rendzavarás tört ki a vendégszektorban, és amikor a rendfenntartók közbeléptek, a két bosnyák drukker a rendőrökre támadt. Őket kiemelték a tömegből. Az akció során két rendőr könnyebb sérüléseket szenvedett.
A 25, illetve 27 éves szurkoló gyorsított eljárás keretében áll bíróság elé Torontóban. (via MTI)
[keretes_doboz cim="A 2026-OS VB A CSAKFOCI.HU-N!"]
Friss hírek és videók itt!
A teljes menetrend és eredmények
A keretek és mezszámok
[/keretes_doboz]
https://www.csakfoci.hu/csakfoci-hirek/vb-2026-nem-engedtek-be-kanadaba-a-villarreal-sztarjat-uj-reszletek-derultek-ki