← Vissza

news.bsdnet.hu

Rendőri akció a vb-n: két embert bilincsben vittek el, hamarosan bíróság elé kerülnek

Csak Foci 2026-06-13 19:20
Az 1-1-re végződött pénteki torontói találkozó alatt rendzavarás tört ki a vendégszektorban, és amikor a rendfenntartók közbeléptek, a két bosnyák drukker a rendőrökre támadt. Őket kiemelték a tömegből. Az akció során két rendőr könnyebb sérüléseket szenvedett. A 25, illetve 27 éves szurkoló gyorsított eljárás keretében áll bíróság elé Torontóban. (via MTI) [keretes_doboz cim="A 2026-OS VB A CSAKFOCI.HU-N!"] Friss hírek és videók itt! A teljes menetrend és eredmények A keretek és mezszámok [/keretes_doboz] https://www.csakfoci.hu/csakfoci-hirek/vb-2026-nem-engedtek-be-kanadaba-a-villarreal-sztarjat-uj-reszletek-derultek-ki
Eredeti cikk megtekintése →