Hivatalos: visszatér Felcsútra a Nyíregyháza védője
NB1.hu
2026-06-14 10:00
Véget ért Farkas Bendegúz nyíregyházi időszaka: a fiatal hátvéd kölcsönszerződése lejárt, így visszatér a Puskás Akadémiához.
A Szpari vasárnap jelentette be , hogy Muhamed Tijanihoz és Meldin Dreskovicshoz hasonlóan Farkas sem marad a klubnál a következő szezonra. A védő az elmúlt idényben kölcsönben szerepelt Nyíregyházán, de a megállapodás lejártával ismét a felcsútiak kötelékébe tartozik.
A klub rövid közleményben búcsúzott a játékostól:
„Farek, köszönünk neked mindent, további pályafutásodhoz sok sikert kívánunk!”
Farkas Bendegúz így egyelőre visszatér a Puskás Akadémiához, ahol a nyári felkészülés során dőlhet el, hogy az első csapatnál számítanak-e rá, vagy újabb kölcsönjáték következik számára a 2026–27-es idényben.
A 21 esztendős védőt már négyszer adta kölcsönbe a Nyíregyházához a PAFC, 2022 óta minden szezonban, nagy kérdés, hogy vajon folytatódik-e a tendencia, vagy a fiatal futballista marad anyaegyüttesénél, esetelegesen máshol köt majd ki.