← Vissza

news.bsdnet.hu

Őrizetbevétel járt a kristály árusításáért

Police.hu 2026-06-15 05:53
A csepeli rendőrök egy nőt fogtak el, aki a gyanú szerint lakásán árulta a drogot. A XXI. Kerületi Rendőrkapitányság rendőrei 2026. június 9-én egy csepeli lakáshoz mentek ki, mivel információik szerint egy nő kristály néven ismert droggal kereskedik; alkalmanként 6-10 ezer forintot kért egy adagért. Az egyenruhások a lakásban egy román állampolgárságú nőt fogtak el, valamint a kutatás során bruttó 7 gramm kristályos anyaggal teli tégelyt, fehér porral szennyezett mérleget, tasakokat, szipkát, valamint két telefont és közel százezer forintot foglaltak le. A feltételezett drogkereskedőt a kerületi rendőrkapitányságra előállították, tőle vizeletmintát vettek, mely amfetaminra, THC-ra és ópiumra is pozitív eredményt mutatott. A nyomozók a 41 éves nőt kábítószer-kereskedelem bűntett miatt hallgatták ki, majd őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását. A lefoglalt anyagot a szakértő soron kívül megvizsgálta, és megállapította, hogy kristály.
Eredeti cikk megtekintése →