Teljessé vált a DVTK-nál Takács Péter stábja
NB1.hu
2026-06-15 10:04
Icsó Zsolt, Hanák Attila és Bakó Botond folytatja a munkát, Simon László, Dobos Attila és Somodi Bence pedig csatlakozik a DVTK szakmai stábjához.
Alaposan átalakult a DVTK szakmai stábja, Takács Péter vezetőedző munkáját a 2026/2027-es idényben továbbra is másodedzőként segít Icsó Zsolt, aki mellé másodedzőként és videóelemzőként érkezik Simon László (a DVTK LSA egykori edzője, 2022 óta Marco Rossi segítője videóelemzőként a válogatottnál) – számolt be erről a klub hivatalos oldalán.
A kapusokkal az egykori diósgyőri kapus, Somodi Bence foglalkozik majd, az erőnlétért felelős szakemberként Hanák Attila folytatja, illetve Dobos Attila visszatér (korábban 85 mérkőzésen játszott Diósgyőrben, illetve dolgozott Bódog Tamás, Fernando Fernández és Feczkó Tamás stábjában is, legutóbb pedig Vitelki Zoltán munkáját segítette a DVTK második csapatánál) . Úgyszintén marad az adatelemező, Bakó Botond.
(A bajnoki idényzárót követően Simon László egyből csatlakozott a válogatotthoz, ezért kapott néhány nap szabadságot, és a diósgyőri munkát később kezdi.)
Egyúttal az is eldőlt, hogy Kriston István másodedző visszatér a DVTK Labdarúgó Sportakadémiára, valamint Tuska János kapusedző után Póti Krisztián videóelemző és Dobó László teljesítmény edző is távozik. További pályafutásukhoz sok sikert kívánunk!
Vezetőedző : Takács Péter
Másodedző : Icsó Zsolt
Másodedző és videóelemző : Simon László
Kapusedző : Somodi Bence
Erőnléti edző : Dobos Attila
Rehabilitációs edző : Hanák Attila
Adatelemző : Bakó Botond
Sportigazgató : Vincze Richárd
Németországból érkezett próbajátékra a DVTK-hoz a 19 éves magyar szélső