Hiába a kiesés és a távozás, Filkor maradhat az NB II-ben - itt folytatja
Csak Foci
2026-06-15 13:43
Az NB II-től az előző szezon végén búcsúzott Budafoki MTE múlt héten jelentette be, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott Filkor Attila sportigazgatóval. A fiatal szakember 2022 októberétől töltötte be a tisztséget, kinevezésére azt követően került sor, hogy játékos-pályafutását befejezve átvette a posztot a korábban lemondott Oláh Lóránttól.
Filkor a kiesés és a klubtól való távozás ellenére is a másodosztályban folytathatja. A Csakfoci értesülései szerint ugyanis őt nevezhetik ki az előző idényben 14.-ként, azaz az utolsó még bennmaradást érő helyen végzett Szentlőrinc új sportigazgatójának.
A klubnál tavasszal Márton Gábor töltötte be ezt a posztot, de gyakorlatilag ő volt a csapat vezetőedzője (is), és tartotta benn az együttest az NB II-ben.
Az NB II-ben máshol is zajlik az élet, a Kecskemét például elengedte alapemberét Szabó István új klubjához - kattints folyamatosan frissülő átigazolási rovatunkba!
https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/ujpest-magyar-fiatal-lehet-a-klub-kovetkezo-nagy-szerzemenye