← Vissza

news.bsdnet.hu

Kiderült, mit csinál most Marsi Anikó

Mediapiac 2026-06-16 04:00
Miközben egyelőre továbbra sem tudni, mikor tér vissza a televízió képernyőjére, Marsi Anikó megmutatta, hogyan tölti a mindennapjait. A műsorvezető a Balatonról jelentkezett be egy laza, smink nélküli fotóval, amelyhez a hashtagekben azt is elárulta, mivel foglalatoskodik mostanában. Marsi Anikó jelenleg pihenőidejét tölti, miután áprilisban Gönczi Gáborral együtt bejelentették, hogy egy időre lekerülnek a TV2 képernyőjéről. Azóta az is kiderült, hogy a páros által vezetett Tények megszűnik, a képernyőre való visszatérésük időpontjáról pedig egyelőre nem érkezett hivatalos bejelentés, írja a 24.hu. A műsorvezető most a közösségi oldalán adott életjelet magáról. Marsi Anikó Balatonfűzfőről osztott meg egy pihenős hangulatú képet, amelyen természetesen, smink nélkül, laza öltözetben látható. A fotóhoz fűzött hashtagekből az is kiderült, hogy a nyár számára nem csupán kikapcsolódással telik. A bejegyzésben a #anikofelujit, #kerites és #viragultetes címkék szerepelnek, vagyis a tévés felújítási munkákkal és kertészkedéssel is foglalkozik a Balaton-parti környezetben. A hashtagek között feltűnt a #balatonfuzfo és a #potykeafutoablakaruskutya is, utalva négylábú társára. Miközben Marsi Anikó a Balatonnál tölti a nyári hónapokat, egykori műsorvezető-társa sem tétlenkedik. Gönczi Gábor a közelmúltban Alcsútdobozon tűnt fel, ahol zenekarával lépett színpadra. Az azonban továbbra is kérdéses, hogy mikor és milyen formában térhet vissza Marsi Anikó a televíziózás világába.
Eredeti cikk megtekintése →