Pintér Bence: Jeleztem a kormánynak, örülnék, ha Győrben lenne a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési Hivatal székhelye
Népszava
2026-06-16 04:55
Győrben igen, országosan viszont nem támogatja az előrehozott önkormányzati választást – erről beszélt a Népszavának Pintér Bence. A város vezetője a kétciklusos polgármesteri korlátozással sem ért egyet, és azt is leszögezte: nem érnek rá június végéig a Tisza-kormánnyal való tárgyalásokkal. A polgármester szeretné, ha Győrben alakulna meg a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési Hivatal, és stratégiai hibának tartja Cser-Palkovics András megválasztását a Megyei Jogú Városok Szövetsége élére. Interjú.