Egy másik jelenetnél pedig egy kerék szabadult el az M1-esen.
Két veszélyes közlekedési helyzetet is rögzítettek a fedélzeti kamerák az elmúlt napokban. Az egyik esetben egy szabálytalan előzés végződött az út menti árokban, a másiknál pedig egy autó kereke vált le menet közben az autópályán.
Június 12-én este a Veszprém vármegyei Kup közelében egy személyautó egy kamion előzésébe kezdett egy előzni tilos szakaszon. A sofőr azonban későn vette észre a szemből érkező járművet, és már nem tudott biztonságosan visszasorolni. A frontális ütközés elkerülése érdekében végül az út menti árokba kormányozta autóját. A felvétel beküldője szerint a sofőr alaposan megijedt, és azt mondta, örökre megtanulta a leckét.
Egy nappal korábban az M1-es autópályán, Mosonmagyaróvár után történt ijesztő jelenet. Egy külső sávban haladó autó bal hátsó kereke menet közben levált, majd a belső sáv felé gurult, éppen a kamerás autó elé.
A felvételt készítő autós szerint csak az utasa gyors figyelmeztetésének, valamint egy hirtelen vészfékezésnek és irányváltásnak köszönhető, hogy sikerült elkerülni az ütközést.