Kórházba került az Ázsia Expressz várandós sztárja
Origo
2026-06-16 08:00
Kórházba került várandóssága miatt az Ázsia Expressz korábbi sztárja, Kafi Rea Milla, aki őszintén beszélt arról, milyen nehézségekkel jár számára a második terhesség. A modell nemrég jelentette be, hogy alig egy évvel első gyermeke születése után ismét babát vár – írja a Blikk .
Az Ázsia Expressz egykori sztárja YouTube-videóban beszélt arról, hogy második gyermeke érkezése gyorsan követi az elsőt, hiszen kisfia mindössze egyéves. Elmondása szerint a család eleve kis korkülönbséggel tervezett, ugyanakkor a várandósság sokkal nehezebbnek bizonyult, mint remélte. Kafi Rea Milla terhessége során erős rosszullétekkel küzdött: hányinger, étvágytalanság és olyan mértékű gyengeség jelentkezett nála, hogy nem tudott felkelni, sőt még a vizet sem tudta bent tartani. Emiatt végül kórházba kellett mennie, ahol egy-két napot töltött, majd saját döntésére hazament, mert otthon jobban érezte magát.
Ez az időszak sokkal megterhelőbb számára, mint az első várandóssága, hiszen akkor még teljes mértékben magára tudott figyelni. Kafi Rea Milla hozzátette: bár az első hónapok kifejezetten nehezek voltak, mostanra úgy érzi, túl van a legrosszabb szakaszon, és reméli, hogy a hátralévő időszak könnyebb lesz.
Fizikailag és érzelmileg sem érezte jól magát Kafi Rea Milla .
Az Ázsia Expressz korábbi versenyzője, Kafi Rea Milla nagy családot szeretne.