← Vissza

news.bsdnet.hu

Brooklyn Beckham egy reklámban gúnyolódik a családján, David és Victoria teljesen kiakadt

Sassy 2026-06-16 09:09
[sz]Fehér Adél, Fotó: Instagram[sz] „Ez egy hosszú történet.” Egy félmosollyal kísért, odavetett mondat egy ételkiszállító reklámjában elég volt ahhoz, hogy a Beckham-család évek óta fortyogó, de mostanra már nyíltan lángoló viszálya újabb szintet lépjen. A smirgliszerűen egyszerű, mégis brutálisan célzott üzenet a hírek szerint sokkolta David és Victoria Beckhamet, akik most azzal vádolják legidősebb fiukat, hogy gátlástalanul pénzt csinál a családi drámából. A 27 éves Brooklyn Beckham a DoorDash megbízásából forgatott egy spotot a 2026-os foci-világbajnoksághoz, amelyben a kanapéján ülve közli, hogy valószínűleg mindenki azon tűnődik, miért otthonról nézi a meccseket, miközben az apja három vébén is játszott Anglia színeiben. A jelenetben egy dohányzóasztalra dobja a meccsjegyeket, ahol egy apjától kapott, 250 ezer fontos dizájneróra és egy halom bontatlan levél hever. A reklámot azzal a már említett, sokatmondó mondattal zárja, miközben a kamerába vigyorog. A performansz nem aratott osztatlan sikert. A brit The Sunnak és több, a Parade által is szemlézett forrás szerint a szülők teljesen kiakadtak a fricska láttán. „Egy olyan reklámot csinálni, ami a családtól való elhidegülésen alapul, mintha ez egy vicc lenne, miközben a családja teljesen össze van törve, a húga és a nagyszülei pedig vigasztalhatatlanok… Kicsit képmutatónak tűnik olyasvalakitől, aki békét és magánéletet követel, majd megpróbál ebből pénzt csinálni” – fakadt ki a bennfentes, aki szerint Brooklyn pont apja futball-örökségét használja fel arra, hogy belerúgjon a családjába. A reklámot ráadásul pont azután élesítették, hogy a múlt hétvégén a 14 éves Harper Beckham megpróbált egy békülékeny hangvételű levelet átadni a bátyjának. A lányt lefotózták, amint Brooklyn és Nicola Peltz háza előtt áll, ám a pár nem volt otthon. Brooklyn és felesége szóvivője szerint az egész egy megrendezett akció volt. „Az, hogy fotósok voltak a helyszínen, amikor a levelet kézbesítették, mindent elárul. Ez a kameráknak megrendezett jelenet volt” – állították, amire a Beckham-oldal annyit reagált, hogy ez „egy újabb valótlan és igazságtalan vád”. A felek a kommunikációt már jó ideje jogi útra terelték, miután Brooklyn egy hivatalos felszólító levélben tiltotta meg a szüleinek, hogy kapcsolatba lépjenek vele, vagy akár csak megjelöljék a közösségi médiában. A verbális hadviselésen túl Brooklyn tettekkel is bizonyította, hogy végleg el akarja vágni a kötelékeket: lézerrel kezdte eltávolíttatni a családjának szentelt tetoválásai sorát, köztük a karján lévő, apjára utaló „apa” szót is. A viszály gyökere a pletykák szerint a 2022-es, nagyszabású esküvői botrány idejére nyúlik vissza, amikor Victoria Beckham állítólag megalázta a menyét a násznép előtt. Via The Sun [kapcsolodo]elkepeszto-hulyesegnek-tunik-de-brooklyn-beckham-be-is-perelheti-az-apjat-amiert-az-felkoszontotte-a-szulinapjan/[kapcsolodo]
Eredeti cikk megtekintése →