A világ legszebb színésznője Budapest után Középföldre költözik, végre érkezik az új Gyűrűk Ura mozi
Promotions
2026-06-16 10:09
Nemrég még Budapesten forgatott és szórakozott a világhírű színésznő, hamarosan azonban újabb kihívások elé néz.
Anya Taylor-Joy napjaink egyik legfelkapottabb filmsztárja. A gyönyörű színésznő 2021-ben Golden Globe-díjat kapott A vezércsel című Netflix széria miatt. A sorozatbeli karakterét jó részben a legendás magyar sakkozó, Polgár Judit ihlette. A bemutatót követően ráadásul jókedvűen beszélgetett is a két világsztár.
2025-ben Anya Taylor-Joy többször is látható volt a magyar fővárosban. A nyár első felében a Dűne harmadik részének forgatása miatt tartózkodott Budapesten, a film másik sztárjával Zendayával például az I. kerületi Déryné étteremben fotózkodtak . Később pedig férjével, a zenész Malcolm McRae-vel tűnt fel a Sziget Fesztiválon, ahol a FKA Twigs koncertjét tekintették meg.
Olvass tovább...
Olvass tovább...
Néhány órával ezelőtt Anya Taylor-Joy és A Gyűrűk Ura hivatalos profilja is megosztott egy néhány másodperces videót, amiből kiderült, hogy a színésznő csatlakozik az új Gyűrűk Ura filmhez, ahol egy tündét alakít majd. A The Lord of the Rings: The Hunt for Gollum 2027 decemberében debütál majd a mozikban.
Olvass tovább...
Olvass tovább...
Számos világsztár visszatér majd az eredeti filmekből, mint például a Gandalfot játszó Ian McKellen vagy a Frodót alakító Elijah Wood. A Deadline szerint a filmben szerepel majd Kate Winslet, Leo Woodall, Jamie Dornan, valamint Lee Pace is, a direktor pedig a Gollumot játszó színész-rendező, Andy Serkis lesz. Az ikonikus szereplők közül azonban nem tér vissza az Aragorn karakterét megformáló Viggo Mortensen, illetve az eredeti trilógia rendezője, Peter Jackson sem.