← Vissza

news.bsdnet.hu

Dupla bejelentés a fővárosban: A riválistól és a Diósgyőrtől is igazolt az MTK - hivatalos

Csak Foci 2026-06-16 10:22
Igaznak bizonyultak a Csakfoci információi: dupla erősítéssel folytatja a szezont az eddig már négy játékost igazoló MTK Budapest, miután hivatalossá vált, hogy Kerezsi Zalán és Jurek Gábor is végleg a fővárosiakhoz került. Az előző szezont kölcsönben már a klubnál töltött Kerezsiért komoly versenyfutás alakult ki a piacon, több kérője is akadt, és anyaegyesülete, a Puskás Akadémia is ragaszkodott volna hozzá, ám a játékos leginkább az MTK-ban kívánta folytatni a karrierjét, amely ki is vásárolta őt élő szerződéséből. Mellette Jurek sorsa is rendeződött: a Diósgyőrtől tavasszal kölcsönvett szélső 13 bajnokin lőtt 4 góljával azonnal alapemberré nőtte ki magát a Hidegkuti Stadionban. Mindkét labdarúgóval hosszú távra szóló szerződést kötöttek. https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i-a-zete-brazil-csodagyereke-bl-indulo-csapathoz-igazolhat-ennyit-fizetnek-erte
Eredeti cikk megtekintése →