Horváth Éva elárulta az igazságot a szakításáról
Index
2026-06-16 10:38
Azt is tisztázta, gyermekei hol tanulnak tovább: Balin vagy Magyarországon.
Horváth Éva a napokban a könyvbemutatóján egy igaz-hamis "játék" keretein belül három magánéleti pletykát is lezárt, miután Fejős Éva, akivel közösen adta ki Bye-bye Tűsarok című kötetét, arra kérte, hogy tisztázzák a válása körüli híreszteléseket. Az egykori szépségkirálynő megerősítette, hogy két gyermeke apjával külön utakon folytatják tovább: mint mondta, egy teljesen új életet fognak kezdeni, a súlyos motorbalesete és a hosszas rehabilitációja ugyanis a kapcsolatát is megviselte. Arra a kérdésre azonban, hogy igaz-e, hogy titokzatos párja a férje volt-e, azt válaszolta:
Nem házasodtam meg soha
– jelentette ki, miután sokan a férjeként aposztrofálták a gyermekei apját, ám a jelek szerint hivatalosan sosem kötötték össze életüket.
Miután Horváth bejelentette, hogy elválnak, az is kiderült, hogy az egykori szépségkirálynő hazaköltözött Baliról, mert Magyarországra húzta a szíve. Mivel két fia, Kristóf és Alex kint tanultak, az a hír terjedt el a sajtóban, hogy a modell nélkülük költözött vissza.
A gyermekeimet eszem ágában sem volt elhagyni, Balin hagyni. Itt folytatják az iskolát és óvodát. Mindenki Magyarországon
– szögezte le az édesanya a videóban, amit a story.hu vett észre .
Azt is tisztázta, gyermekei hol tanulnak tovább: Balin vagy Magyarországon.
Horváth Éva a napokban a könyvbemutatóján egy igaz-hamis "játék" keretein belül három magánéleti pletykát is lezárt, miután Fejős Éva, akivel közösen adta ki Bye-bye Tűsarok című kötetét, arra kérte, hogy tisztázzák a válása körüli híreszteléseket. Az egykori szépségkirálynő megerősítette, hogy két gyermeke apjával külön utakon folytatják tovább: mint mondta, egy teljesen új életet fognak kezdeni, a súlyos motorbalesete és a hosszas rehabilitációja ugyanis a kapcsolatát is megviselte. Arra a kérdésre azonban, hogy igaz-e, hogy titokzatos párja a férje volt-e, azt válaszolta:
Nem házasodtam meg soha
– jelentette ki, miután sokan a férjeként aposztrofálták a gyermekei apját, ám a jelek szerint hivatalosan sosem kötötték össze életüket.
Miután Horváth bejelentette, hogy elválnak, az is kiderült, hogy az egykori szépségkirálynő hazaköltözött Baliról, mert Magyarországra húzta a szíve. Mivel két fia, Kristóf és Alex kint tanultak, az a hír terjedt el a sajtóban, hogy a modell nélkülük költözött vissza.
A gyermekeimet eszem ágában sem volt elhagyni, Balin hagyni. Itt folytatják az iskolát és óvodát. Mindenki Magyarországon
– szögezte le az édesanya a videóban, amit a story.hu vett észre .
Már az sem titok, melyik egyetemen.
Gáspár Evelin tegnap, azaz június 15-én ünnepelte a 32. születésnapját, melynek apropójából a korlátozott ideig elérhető Instagram-történetében jelentkezett be követőihez. A születésnapjával kapcsolatos tartalmak mellett azt is megosztotta követőivel, hogy sikeresen teljesítette első félévét az egyetemen. Az influenszer erről korábban nem kommunikált követőinek , ám most kiderült, hogy politikatudományt hallgat a Budapesti Corvinus Egyetemen, írja a 24.hu.
Legszebb szülinapi ajándék: sikeres első félév az egyetemen.
– tudatta követőivel Gáspár, aki fotót is mutatott a Neptunjából arról, hogy a Magyar politikai rendszer, az Összehasonlító politikatudomány, és a Társadalmi csoportok és viszonyrendszerük nevű tantárgyakból is sikeres vizsgát tett.
Mint ismert, tavaly év végén néhány TikTok-videó kapcsán derült ki Gáspár Evelinről, hogy Szijjártó Péter kommunikációs stábjában kapott munkát. Már az sem titok, mennyi volt a fizetése a Külügyminisztériumnál.
„Gáspár Evelin a Külgazdasági és Külügyminisztérium kommunikációs stábjában dolgozik, ahol sajtóreferensi pozícióban és bérezéssel jelenleg a miniszter közösségimédia-platformjait szerkeszti . Magyar és luxemburgi egyetemi végzettséggel, angol és francia felsőfokú nyelvvizsgával, egyéves európai parlamenti gyakorlattal , valamint kétéves televíziós szerkesztői múlttal helye van a csapatban. Örülünk, hogy nálunk dolgozik” – nyilatkozta akkor a 24.hu-nak Paczolay Máté, a tárca szóvivője.
Nagyon úgy tűnik, végleg véget érhet Hollywood egyik legismertebb alkotó párosának együttműködése. Seth Rogen a The New York Timesnak adott interjújában beszélt egykor közeli barátja és munkatársa, James Francóval való kapcsolatáról, akivel hosszú évekig számos sikeres vígjátékon dolgoztak együtt.
Rogen bevallotta, hogy a kapcsolatuk mára rendkívül bonyolulttá vált, ugyanakkor nem kívánt részletesen belemenni a háttérben húzódó okokba. Mint fogalmazott, az ügy túl személyes ahhoz, hogy nyilvánosan kitárgyalja, ráadásul más érintettek magánéletét sem szeretné veszélyeztetni.
„Van a nyilvános oldala, amiről már beszéltem, és nyilvánosan továbbra is változatlan az álláspontom, és úgy hiszem, a puding próbája az evés, nem dolgoztam vele már évek óta. (...) Semmi sem változott, amióta legutóbb beszéltem erről, és nagyon régóta nem dolgozotam vele együtt, és nem is tervezem” – idézte az IGN Rogent, aki azt is hozzátette, hogy már jó ideje nem is beszélt Francóval.
Együttműködésük még a 2000-es évek elején kezdődött a Különcök és stréberek című kultikus sorozatban. Később olyan népszerű vígjátékokban dolgoztak együtt, mint a Felkoppintva, a Superbad, az Ananász expressz vagy Az interjú. A páros az évek során Hollywood egyik legismertebb komikus duójává vált, és számos közös projektet jegyeztek producerként, forgatókönyvíróként vagy színészként.
A fordulópontot James Franco 2018-ban nyilvánosságra került botránya jelentette, amikor több nő is szexuális visszaéléssel kapcsolatos vádakat fogalmazott meg vele szemben. Azóta a két alkotó útjai fokozatosan elváltak, és nem készült közös projektjük. Rogen már 2021-ben jelezte, hogy megbánta korábbi kijelentését, miszerint a jövőben is szívesen dolgozna együtt Francóval. Később Franco maga is megerősítette, hogy megszakadt közöttük a kapcsolat. Bár hangsúlyozta, hogy továbbra is nagy szeretettel gondol egykori barátjára, és hálás a közösen eltöltött két évtizedért, ám úgy vélte, kapcsolatuk története valószínűleg lezárult.
Kövesse az Indexet Facebookon is!
A mai napig büszke a történtekre.
Amikor Hujber Ferenc 2017 márciusában a TV2 Mokka adásának vendége volt, különös gondolatokat osztott meg: arról beszélt , hogy „Jézus színész volt, ő volt a kor Stohl Andrása”, amivel a magyar televíziózás egyik legikonikusabb mémét teremtette meg. A színész nemrég elárulta, pontosan mit értett ez alatt, de határozottan cáfolta azokat a pletykákat, amelyek szerint bódult állapotban érkezett a stúdióba.
Foghatnám a fűre, hogy én akkoriban sokat fűveztem. Aznap senki nem hiszi el nekem, semmit nem fogyasztottam, kettő darab kávé volt bennem. Ezt megerősíthetik a műsorvezetők is, hiszen amikor bementem, akkor normálisan beszéltünk
– idézte fel az rtl.hu videójában a színész, aki azt mondja, az említett reakciót egy konkrét kérdés váltotta ki belőle, amelyben összesűrűsödtek az évek óta gyűlő magánéleti és politikai feszültségek.
„Ott az egy vulkánkitörés volt, és azt én abban a két napban megpróbáltam egy improvizációs, művészeti performanszba önteni, amikor is úgy játszol őrültet, hogy teljes mértékig benne vagy” – magyarázta Hujber, akinek alakításával a legközelebbi hozzátartozóit is megtévesztette.
Én akkor még a saját szüleim előtt is, a családom előtt is kénytelen voltam őrültet játszani, mert ténylegesen hülyét csinálok magamból, és akkor az egész komolytalan
– vallotta be a s színész, aki azt mondja: soha nem érezte magát annyira józannak, mint akkor, jóllehet a külvilág számára zavartnak tűnt. Kiemelte, büszke arra, amit akkor véghez vitt, és elárulta, hogy a Jézussal kapcsolatos párhuzamot a húsvéti időszak aktualitása adta. Úgy véli, a „Jézus-performansz” egyszer még tananyag lesz az iskolákban.
„Meggyőződésem, hogy ezt a két napot egyszer még tanítani fogják az iskolákban, mert az, hogy én most itt tudok veletek beszélni, úgy tudom, a leleteim rendben vannak, nem járok pszichológushoz se pszichiáter, nem szedek gyógyszert se. Tudomásom szerint ez lehetetlen, hogyha valóban agyi problémáim lennének, nagyon nehéz feladatokat oldok meg a színpadon, összefüggően tudok beszélni.”