← Vissza

news.bsdnet.hu

Riasztották a tűzoltókat a 2-es metróhoz: beszorult egy ember a szerelvény és a peron közé

Mandiner 2026-06-16 12:07
Beszorult egy ember a 2-es metró peronja és egy szerelvény közé kedden a Déli pályaudvari állomáson, ezért rövidebb útvonalon jár a metró. akik a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett feszítővágóval kimentették a beszorult embert és a mentőkkel közösen felhozzák őt a felszínre. A Budapesti Közlekedési Központ azt közölte a Facebook-oldalán, hogy a 2-es metró helyett a Deák Ferenc tér és a Déli pályaudvar között pótlóbusz közlekedik a baleset miatt. A pótlóbusz nem érinti a Batthyány tér és a Kossuth Lajos tér állomást – tették hozzá. (MTI) Nyitókép: Jászai Csaba / MTI
Eredeti cikk megtekintése →