← Vissza

news.bsdnet.hu

NB I: Magyar válogatott játékos hagyja el Bódogékat - hivatalos

Csak Foci 2026-06-16 12:19
Hivatalossá vált, hogy Nagy Dominik távozik a Nyíregyháza Spartacustól - jelentette be a klub. A rutinos játékos - aki többször csapatkapitánya is volt a gárdának - szerződése nyáron lejár, ezt pedig nem hosszabbítják meg a felek. A tízszeres magyar válogatott labdarúgó 2023-ban érkezett a Szparihoz, és meghatározó tagja volt a bajnoki címet szerző együttesnek. Sok emlékezetes gólt szerzett - volt hogy a középkezdés után félpályáról talált be -, összesen 76 tétmérkőzésen lépett pályára nyíregyházi mezben, melyeken 15 gólt szerzett és 13 gólpasszt adott. A másodosztályban 11 találatával és 10 gólpasszával oroszlánrészt vállalt a feljutásból. Nagy Dominik megszerzése a Honvédnál, a Vasasnál és a Videotonnál is felmerült. https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/berendeltek-az-nb-i-es-klubokat-a-miniszteriumba-reszletek
Eredeti cikk megtekintése →