Minden munkatársat elbocsájtanak a Pesti Srácoktól
Mandiner
2026-06-16 12:46
Huth Gergely a Pesti Srácok felelős szerkesztője a 24.hu-nak megerősítette, hogy lapuk minden munkatársa, csaknem húsz ember kapta meg a felmondását, amely egy hónap múlva lép hatályba.
Mint mondta, tárgyalások zajlanak a tulajdonossal a lap jövőbeli működtetéséről, amelyre olvasói támogatással lát reális esélyt. Huth Gergely – aki a lap egyik alapítója – arról is beszélt, bíznak benne, hogy vissza tudják vásárolni a médiumot a Mediaworkstől, méltányos feltételek mellett.