← Vissza

news.bsdnet.hu

Minden munkatársat elbocsájtanak a Pesti Srácoktól

Mandiner 2026-06-16 12:46
Huth Gergely a Pesti Srácok felelős szerkesztője a 24.hu-nak megerősítette, hogy lapuk minden munkatársa, csaknem húsz ember kapta meg a felmondását, amely egy hónap múlva lép hatályba. Mint mondta, tárgyalások zajlanak a tulajdonossal a lap jövőbeli működtetéséről, amelyre olvasói támogatással lát reális esélyt. Huth Gergely – aki a lap egyik alapítója – arról is beszélt, bíznak benne, hogy vissza tudják vásárolni a médiumot a Mediaworkstől, méltányos feltételek mellett.
Eredeti cikk megtekintése →