Árpa Attila váratlan vallomása: „Voltak helyzetek ismert hollywoodi színésznőkkel, amik másképp is alakulhattak volna”
Index
2026-06-16 12:51
A Legyen az! című vacsora-talkshow vendége volt nemrég Árpa Attila, aki magánéletéről, és azon belül is nőkhöz fűződő viszonyáról is szót ejtett.
„Az én ízlésem nők terén negyven éve ugyanaz: fiatal, szép, mosolygós, életvidám” – mesélte a színész, majd mint kiderült, más körülmények között akár világsztárok oldalán is kiköthetett volna.
Voltak olyan helyzetek ismert hollywoodi színésznőkkel, amik másképp is alakulhattak volna, ha akkor nem lett volna feleségem, vagy annyira tisztességes voltam abban a pillanatban, vagy más külső hatás miatt nem valósult meg
– vallotta be Árpa. Mint ismert , a színész 2024-ben vette feleségül Czakó Alexandra színésznőt, akivel pár évvel korábban szakítottak egyszer már, de utólag rájöttek , egymás oldalán a legboldogabbak. A családalapítás is szóba került köztük már, de még nem érzik úgy, hogy babát vállalnának.
„Megvárjuk, hogy minden tökéletes legyen még egy gyermek vállalására, de tervben van. Majd, ha kevesebbet fogok dolgozni” – idézte szavait az nlc .
A Legyen az! című vacsora-talkshow vendége volt nemrég Árpa Attila, aki magánéletéről, és azon belül is nőkhöz fűződő viszonyáról is szót ejtett.
„Az én ízlésem nők terén negyven éve ugyanaz: fiatal, szép, mosolygós, életvidám” – mesélte a színész, majd mint kiderült, más körülmények között akár világsztárok oldalán is kiköthetett volna.
Voltak olyan helyzetek ismert hollywoodi színésznőkkel, amik másképp is alakulhattak volna, ha akkor nem lett volna feleségem, vagy annyira tisztességes voltam abban a pillanatban, vagy más külső hatás miatt nem valósult meg
– vallotta be Árpa. Mint ismert , a színész 2024-ben vette feleségül Czakó Alexandra színésznőt, akivel pár évvel korábban szakítottak egyszer már, de utólag rájöttek , egymás oldalán a legboldogabbak. A családalapítás is szóba került köztük már, de még nem érzik úgy, hogy babát vállalnának.
„Megvárjuk, hogy minden tökéletes legyen még egy gyermek vállalására, de tervben van. Majd, ha kevesebbet fogok dolgozni” – idézte szavait az nlc .
A felvétel nagy port kavart a TikTokon.
Vasárnap este a ceglédi Laskafesztiválon adott koncertet a ByeAlex és a Slepp, melynek alkalmával az énekes egy váratlan húzással lepte meg a közönséget: egyik rajongóját felhívta magához a színpadra, hogy elénekeljék a Nagy Bogival közös, nem hiszek című dalt. Csak az volt a feltétel, hogy olyan rajongó álljon ki, aki ismeri az énekesnő verzéjét.
A közönség soraiból végül egy Anna nevű lány állhatott színpadra, aki bátorságával mindenkit meglepett, ByeAlex pedig csak dicsérni tudta őt, mikor énekelni kezdett. Az X-Faktor mentora a produkcióról egy videót is megosztott a TikTokon, melynél Nagy Boginak is üzent:
„Többet kell velem koncertezned, mert a közönséget dolgoztatom ilyenkor!”
A felvétel végül a fiatal énekesnőhöz is eljutott, aki kommentben dicsérte Annát.
Íme az eredeti dal:
Azt is tisztázta, gyermekei hol tanulnak tovább: Balin vagy Magyarországon.
Horváth Éva a napokban a könyvbemutatóján egy igaz-hamis "játék" keretein belül három magánéleti pletykát is lezárt, miután Fejős Éva, akivel közösen adta ki Bye-bye Tűsarok című kötetét, arra kérte, hogy tisztázzák a válása körüli híreszteléseket. Az egykori szépségkirálynő megerősítette, hogy két gyermeke apjával külön utakon folytatják tovább: mint mondta, egy teljesen új életet fognak kezdeni, a súlyos motorbalesete és a hosszas rehabilitációja ugyanis a kapcsolatát is megviselte. Arra a kérdésre azonban, hogy igaz-e, hogy titokzatos párja a férje volt-e, azt válaszolta:
Nem házasodtam meg soha
– jelentette ki, miután sokan a férjeként aposztrofálták a gyermekei apját, ám a jelek szerint hivatalosan sosem kötötték össze életüket.
Miután Horváth bejelentette, hogy elválnak, az is kiderült, hogy az egykori szépségkirálynő hazaköltözött Baliról, mert Magyarországra húzta a szíve. Mivel két fia, Kristóf és Alex kint tanultak, az a hír terjedt el a sajtóban, hogy a modell nélkülük költözött vissza.
A gyermekeimet eszem ágában sem volt elhagyni, Balin hagyni. Itt folytatják az iskolát és óvodát. Mindenki Magyarországon
– szögezte le az édesanya a videóban, amit a story.hu vett észre .
Kövesse az Indexet Facebookon is!
Már az sem titok, melyik egyetemen.
Gáspár Evelin tegnap, azaz június 15-én ünnepelte a 32. születésnapját, melynek apropójából a korlátozott ideig elérhető Instagram-történetében jelentkezett be követőihez. A születésnapjával kapcsolatos tartalmak mellett azt is megosztotta követőivel, hogy sikeresen teljesítette első félévét az egyetemen. Az influenszer erről korábban nem kommunikált követőinek , ám most kiderült, hogy politikatudományt hallgat a Budapesti Corvinus Egyetemen, írja a 24.hu.
Legszebb szülinapi ajándék: sikeres első félév az egyetemen.
– tudatta követőivel Gáspár, aki fotót is mutatott a Neptunjából arról, hogy a Magyar politikai rendszer, az Összehasonlító politikatudomány, és a Társadalmi csoportok és viszonyrendszerük nevű tantárgyakból is sikeres vizsgát tett.
Mint ismert, tavaly év végén néhány TikTok-videó kapcsán derült ki Gáspár Evelinről, hogy Szijjártó Péter kommunikációs stábjában kapott munkát. Már az sem titok, mennyi volt a fizetése a Külügyminisztériumnál.
„Gáspár Evelin a Külgazdasági és Külügyminisztérium kommunikációs stábjában dolgozik, ahol sajtóreferensi pozícióban és bérezéssel jelenleg a miniszter közösségimédia-platformjait szerkeszti . Magyar és luxemburgi egyetemi végzettséggel, angol és francia felsőfokú nyelvvizsgával, egyéves európai parlamenti gyakorlattal , valamint kétéves televíziós szerkesztői múlttal helye van a csapatban. Örülünk, hogy nálunk dolgozik” – nyilatkozta akkor a 24.hu-nak Paczolay Máté, a tárca szóvivője.