Több hetet volt „távol” – Magához tért Bonnie Tyler a kómából
Mediapiac
2026-06-16 14:40
Felébredt a kómából Bonnie Tyler. A világhírű énekesnő állapota most is súlyos, intenzív osztályon ápolják, de orvosai már bizakodóak a teljes felépülését illetően.
Bár továbbra is súlyos állapotban van, magához tért a kómából Bonnie Tyler . A The Sun lapnak a hírt megerősítette az énekesnő csapata – ahogyan azt is, hogy a világsztár nem tud megjelenni a közeljövőben beígért koncertjein, ezeket mind lemondták – tudatta a blikk.hu .
A 75 esztendős Bonnie Tyler állapota a csapata közleménye alapján javulóban van, de lassú a gyógyulás folyamata. Mostanra azonban orvosai már bíznak abban, hogy teljesen felépülhet.
A sztár menedzsmentje mindenkinek megköszönte a támogatást és az aggodalmat, amelyet a világ minden tájáról kaptak.
Bonnie Tyler június 11-én hazánkban, Szegeden is fellépett volna a Deja Vu Fesztiválon, de a koncertre nem tudott elmenni.
A wales-i világsztár május elején lett rosszul portugáliai házában, életveszélyes bélperforáció miatt kellett azonnal megműteni .
A beavatkozást követően szervezetét megtámadta egy súlyos fertőzés, majd a szövődmények miatt újraélesztésre is szüksége volt. Orvosai ezt követően döntöttek úgy, hogy mesterséges kómába helyezik Bonnie Tyler -t.