Kétszeres magyar válogatott futballista lett a Budafok vezetőedzője
NB1.hu
2026-06-16 16:17
Távozott a vezetőedző, hivatalos az utódja és segítője érkezése.
A Budafok közös megegyezéssel megvált Nikházi Márktól, az új vezetőedző pedig a kétszeres magyar válogatott Lázok János lett.
A Budafoki MTE kedden jelentette be , hogy változik a szakmai stáb összetétele. Nikházi Márk vezetőedző közös megegyezéssel távozik a csapat éléről, emellett Göblyös Dávid erőnléti edző és Vezér Ádám kapusedző szerződését sem hosszabbította meg a klub.
A BMTE közleményében megköszönte a távozó szakemberek elmúlt években végzett munkáját, és jelezte, hogy az új szakmai stáb már munkába is állt. A budafokiak új vezetőedzője Lázok János lett, asszisztensedzőként pedig Pál András dolgozik mellette.
A fővárosi csapat kiesése után az ultrák érzelemdús közleményt adtak ki
Lázok János játékosként kétszer szerepelt a magyar válogatottban. Klubpályafutása során játszott a Békéscsaba, a Vasas, az MTK, az MSV Duisburg, a Paks, a Győri ETO, az Újpest és az Újpest II csapatában is.
A Budafok jelezte, hogy a csapatot érintő további változásokról folyamatosan beszámol majd.