Átlépte az M1-et a sertéspestis: Tatabánya mellett találták meg a vírust
Komárom-Esztergom (Kemma)
2026-06-16 15:53
A cikk tartalma nem elérhető. Csak az összefoglaló lett letöltve.
Tatabánya mellett, az M1 déli oldalán igazolták a sertéspestist kilőtt vaddisznókban a Nébih szerint.