← Vissza

news.bsdnet.hu

Gelencsér Tímea az esküvőjéről: „Másnap ugyanúgy folytatódik az életünk, nem leszek főállású feleség”

Index 2026-06-16 17:28
Ilyen lesz a műsorvezető nagy napja. Nemrég még Dominikáról jelentkezett, de most már ismét idehaza szervezi tovább életének egyik legfontosabb eseményét Gelencsér Tímea. Az egykori szépségkirálynő hamarosan kimondja a boldogító igent, és az esküvő előkészületei mostanra a végső szakaszba értek. Bár néhány hete még úgy tűnt, hogy az esküvő komoly nehézségekbe ütközik, és felmerült a dátum elhalasztása is, mára rendeződtek a dolgok. Gelencsér a Story magazinnak adott interjúban elmondta, hogy mostanra már szinte minden készen áll. Esküvőjének helyszíne és időpontja már biztos, sőt azt is elárulta, hogy 80-100 vendéget várnak majd. Egészen jól állunk. Egyébként nem vagyok olyan lány, aki gyerekkora óta erre a napra várt. Egyszerűen rosszul vagyok a nyálas dolgoktól, tehát nem fehér lovon fogok bevonulni, és nem fogunk galambokat röptetni sem. Persze nagyon várom, és biztosan egy szuper nap lesz a szeretteinkkel – alaposan megünnepeljük, hogy hozzámegyek ahhoz a férfihoz, akivel le szeretném élni az életem. Ugyanakkor másnap ugyanúgy folytatódik az életünk, nem leszek főállású feleség. Mint kiderült, az esküvőszervezés egyik legnagyobb kihívása a vendéglista összeállítása volt. Elmondása szerint nehéz volt meghúzni a határokat, hiszen egy meghitt napot szerettek volna olyanokkal, akik jól ismerik a közös történetüket. „Nagyon nehéz volt meghúzni a határokat, hiszen akár több száz fős lagzit is tarthattunk volna, ha minden olyan ismerőst meghívunk, akikkel az életünk egy korábbi szakaszában jóban voltunk. Úgyhogy végül ezt a koncepciót elengedtük, és nagyjából 80 főre számítunk” – árulta el a portálnak Gelencsér. Ilyen lesz a műsorvezető nagy napja. Nemrég még Dominikáról jelentkezett, de most már ismét idehaza szervezi tovább életének egyik legfontosabb eseményét Gelencsér Tímea. Az egykori szépségkirálynő hamarosan kimondja a boldogító igent, és az esküvő előkészületei mostanra a végső szakaszba értek. Bár néhány hete még úgy tűnt, hogy az esküvő komoly nehézségekbe ütközik, és felmerült a dátum elhalasztása is, mára rendeződtek a dolgok. Gelencsér a Story magazinnak adott interjúban elmondta, hogy mostanra már szinte minden készen áll. Esküvőjének helyszíne és időpontja már biztos, sőt azt is elárulta, hogy 80-100 vendéget várnak majd. Egészen jól állunk. Egyébként nem vagyok olyan lány, aki gyerekkora óta erre a napra várt. Egyszerűen rosszul vagyok a nyálas dolgoktól, tehát nem fehér lovon fogok bevonulni, és nem fogunk galambokat röptetni sem. Persze nagyon várom, és biztosan egy szuper nap lesz a szeretteinkkel – alaposan megünnepeljük, hogy hozzámegyek ahhoz a férfihoz, akivel le szeretném élni az életem. Ugyanakkor másnap ugyanúgy folytatódik az életünk, nem leszek főállású feleség. Mint kiderült, az esküvőszervezés egyik legnagyobb kihívása a vendéglista összeállítása volt. Elmondása szerint nehéz volt meghúzni a határokat, hiszen egy meghitt napot szerettek volna olyanokkal, akik jól ismerik a közös történetüket. „Nagyon nehéz volt meghúzni a határokat, hiszen akár több száz fős lagzit is tarthattunk volna, ha minden olyan ismerőst meghívunk, akikkel az életünk egy korábbi szakaszában jóban voltunk. Úgyhogy végül ezt a koncepciót elengedtük, és nagyjából 80 főre számítunk” – árulta el a portálnak Gelencsér. Janka hamarosan Magyarországon áll majd színpadra, fia, Samu pedig más pálya után érdeklődik. Janza Kata és Pintér Tibor lánya, Janka befejezte egyetemi tanulmányait, így négy év után visszaköltözik Erdélyből. A fiatal nemrég arról mesélt , részben szülei hírneve miatt is döntött a külföldi képzés mellett, míg édesanyja a Meglepetés magazin nak idézte fel, milyen nehéz volt számára Janka költözése. „Emlékszem, együtt mentünk Erdélybe, ahol egy lepukkant albérletben találtuk magunkat, amit egy végzős diák ajánlott. Két órán keresztül gumikesztyűben súroltam a mosdót. Akkor otthagyni Jankát egy vadidegen városban nem volt könnyű” – kezdte a színésznő, aki gyakran látogatta lányát, volt, hogy busszal is nekivágott a nagy útnak. Közben Janka egy jobb helyre költözött, és egy nagyon szoros, támogató közösségbe került. Barátai még akkor is mellette voltak, amikor a lány egy baleset miatt kórházba került. Egyik szemünk sír, a másik nevet: egyrészt boldogok vagyunk, hogy Janka hazajön, másfelől olyan szakmai közeg része lett, amihez csodálatos tartozni. Ide köti a szerelme, eddig távkapcsolatban éltek, és két szép szerep is várja, amit magának köszönhet. Ilyen értelemben kifejezetten le vagyok tiltva, nem az a típusú gyerek, aki a szülei révén szeretne lehetőségekhez jutni. Annyira szívós, eltántoríthatatlan, biztos vagyok benne, hogy megállja a helyét. Képes volt átlépni a saját határait, és szétverni a falakat maga körül, hogy az álmait kövesse. Fia, a 19 éves Samu legalább olyan magabiztos és céltudatos, mint nővére, bár őt egészen más pálya érdekli. „Samu nagyon derűs fickó, életművész, mint én: úszik az árral, szereti megélni a pillanat varázsát és két kanállal falni az életet. Elképesztően tud lelkesedni, főleg, ha közösségi programról van szó. Az osztályát is összetartja, már a gimnáziumban is a tavaszi báltól kezdve mindent megszervezett. Ezzel is szeretne foglalkozni: az elmagányosodott korosztályát kivezetni az online világból. Nagyon hamar felismerte, hogy a folyamatos digitális jelenlét nincs rendjén. Nem rettenti el az sem, ha közönnyel találja szemben magát. Ha viszont elkeseredik, akkor ott vagyok neki, és kicsit felturbózom. Ilyenkor újra nekifut, megszervezi, és amikor ott vannak az emberek az általa szervezett eseményen, már jönnek is a pozitív visszajelzések” – büszkélkedett el vele édesanyja. Felrobbant az Instagramja, mióta politikai jellegű tartalmakat gyárt. Ahogy arról az Index is beszámolt , Erdélyi Mónika a választások másnapján őszinte videóval jelentkezett be a YouTube-on. Hosszan beszélt arról, mennyire féltek családjával, hogy nem lesz kormányváltás, ebben az esetben pedig, bár szívük ide húzza őket, de valószínűleg elköltöztek volna. Az elmúlt két hónapban Erdélyi egyre többször szólalt fel hasonló témában, amit követői nem mind díjaztak. „Mióta elkezdtem politikai jellegű tartalmakat gyártani, azóta annyi, de annyi negatív beszólást kapok, hogy már gyakorlatilag összeszámolni sem tudom” – vágott bele in medias res Instagram posztjába a műsorvezető, majd így folytatta: Megnyugtatok mindenkit, aki továbbra is tervez ilyeneket, hogy az én lelkivilágomba ezzel egyáltalán nem tapostok bele. De azért kíváncsiságból utána néztem, miért csinálnak ilyet az emberek. Szóval, ha legközelebb ti is negatív kommenteket kaptok, akkor gondoljatok ezekre! Erdélyi szerint több oka is lehet az online agressziónak: – sorolta Erdélyi, míg a pontos indoklás a videójában hallgatható végig: ERDÉLYI MÓNIKA (@monikaerdelyi) által megosztott bejegyzés ( rtl.hu ) Kövesse az Indexet Facebookon is! Péterfy Bori nemrég a Világtalálkozó  című műsor vendégeként a magánéletéről is mesélt. Elmondása szerint sok párkapcsolati drámát élt már meg, és bár most is nagy lángon égnek az érzelmei, már nem olyan teátrális, mint régen. „A magánéletben le kell róla jönni. Teátrálisan gyereket nevelni nem lehet. Egy idő után szét tudod ezt választani. Kamaszként azokra a lányokra szokták azt mondani, hogy drámakirálynő, akik erre a pályára készülnek. Valójában ekkor az ember csak gyakorol a későbbi pályára. A könyvemben ezt úgy írtam le, hogy milyen jó volt, amikor megkaptam azt a szerepet, amire már a négy fal között is készültem. Csak azt akkor még senki sem látta, csak az a fiú, aki az áldozata volt. De idővel az ember sokkal jobban értékeli a nyugalmat a magánéletében” – fogalmazott az énekes-színésznő, aki az adásban egy régi történetet is felidézett egyik nagy szerelméről. Volt egy nagy szerelmem, egy író a 90-es években. Ment a nagy buli, meg az ivászat. Nagyon sérelmeztem, hogy mindig éjjel jön haza. Annyira felpaprikáztam magam, hogy egy konyhakéssel vártam az ajtóban. Nagyon jól állt a kezemben. Aztán jött a lift, és kiszállt belőle a szomszéd nő. Csak azt mondta: »költözz már el innen«. Ő már sok jelenetet végighallgatott – mesélte nevetve Péterfy, hozzátéve: „Tehát amikor megkaptam egy olyan szerepet, amiben késsel rohangáló nő voltam, azt mondtam, ez nekem már megvolt” – idézi a Story.
Eredeti cikk megtekintése →