Dévényi Tibor az egészségi állapotáról: Ezt dobta a gép, próbálok vele együtt élni
24.hu
2026-06-16 18:38
Keveset lehetett hallani Dévényi Tiborról az elmúlt időszakban. A lemezlovas nemrég a Borsnak adott interjújában mesélt arról, hogyan telnek a napjai, eloszlatva például azt a feltételezést, miszerint műtét kényszerítette pihenőre: mint kiderült, a korábban már említett, hosszabb ideje tartó makacs térdfájdalmai, illetve az ezeket követő rehabilitációs időszakok állnak a háttérben.
Jelenlegi állapota miatt már nem tud bejárni a stúdióba, a rádiózást és a rajongókat azonban nem hajlandó elengedni, otthona kényelméből dolgozik egy ideje.
Nem volt egészségügyi beavatkozásom, rehabilitáción voltam, ellenőrizték időnként a lábamat. Minden rendben van velem, amennyire lehet egy 80 évesnek, aki a showbizniszben dolgozik. Nem a legjobb ebben a korban betegeskedni, meg bottal járni, de hát ezt dobta a gép, próbálok vele együtt élni. A feleségem segít nekem otthon
– nyilatkozta Dévényi, aki otthonról adja a rádióadásokat, mióta az ehhez szükséges technikát elhelyezték nála.
Sok zenével, hírekkel, pletykákkal és egyéb retrós felütéssel. Egyedül csinálom az egészet, és az a legjobb, hogy gyakorlatilag telefonon mindenkit el tudok érni, így nagyon könnyen boldogulok
– magyarázta a portálnak.
Kapcsolódó
Dévényi Tibor még mindig vállal fesztiválfellépéseket: Bottal sántikálok el a színpadig
A Szigetre viszont már évek óta nem megy.
The post Dévényi Tibor az egészségi állapotáról: Ezt dobta a gép, próbálok vele együtt élni first appeared on 24.hu.