Műsorvezetői babérokra tör a Házasság első látásra sztárja
Blikk
2026-06-16 18:58
Műsorvezetői ambíciókat dédelget a Házasság első látásra egykori szereplője, Nagy Renáta, akiben már évekkel ezelőtt megfogalmazódott a vágy, hogy egyszer műsorok házigazdájaként állhasson a kamera elé. Úgy tűnik, az álma nem távoli elképzelés: az utóbbi időben már adódtak olyan lehetőségei, amelyek során kipróbálhatta magát ebben a szerepben.
Reményi Alexandra
Újságíró (Sztárvilág)
Ezeket látta már?
– Nagy álmom, hogy műsorvezetőként, esetleg hírolvasóként érvényesülhessek a médiában, és tulajdonképpen annak idején a Házasság első látásra című műsorba is azért jelentkeztem, hogy megalapozzam azt az ismertséget, amely később elindíthat ezen a pályán. Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy ezt az utat ki kell járni, és rengeteget kell tanulni, gyakorolni ehhez a szakmához, ám most éppen abban a szakaszban vagyok, hogy minél több tapasztalatot szerezzek – újságolta Nagy Renáta.
Műsorvezetőként próbálta ki magát Nagy Renáta
– Még ment a tévében a Házasság első látásra, amikor felkértek a Miss Pécs szépségversenyre zsűritagnak. Ott nagyon jó kapcsolatba kerültem a szervezőkkel, akik a következő évben már azt ajánlották fel, hogy Máté Roland mellett én legyek az esemény egyik műsorvezetője. Ezt a feladatot örömmel elvállaltam, bár komoly kihívást jelentett, hiszen egy több mint háromórás rendezvényről volt szó élő közönség előtt. A visszajelzések azonban megerősítettek abban, hogy valóban lehet helyem ebben a világban. Idén ismét felkértek, és most már sokkal magabiztosabban mozogtam ebben a közegben, így jelenleg azon dolgozom, hogy további lehetőségeket találjak, ahol kipróbálhatom magam – mesélte mosolyogva a realityszereplő.
Házasság első látásra