Kovács Dóra műsorvezető kemény időszakon van túl
Blikk
2026-06-16 19:03
Kovács Dóra kipipálta a vizsgákat: most fejezte be az összes vizsgáját a kolozsvári Babeș–Bolyai Tudományegyetem pszichológia karán. Az Éjjel-Nappal Budapest egykori sztárja tavaly jelentkezett az egyetemre, ugyanis régi vágya volt, hogy pszichológiát tanuljon.
Blikk-összeállítás
Ezeket látta már?
„Vége a vizsgaidőszaknak! Óriási teher szakadt le rólam és most ülök itt, kicsit üresen és próbálom feldolgozni, hogy mennyi minden történt. Azt is, hogy tavaly ilyenkor még a felvételire készültem idegesen, fogalmam sem volt, mit hoz ez az év" – írta közösségi oldalán a műsorvezető.
Az egykori realityszereplő felnőtt fejjel ült az iskolapadba, ezzel is példát mutatva, hogy egyáltalán nem ciki felnőttként, munka mellett tanulni. Dóra levelező tagozatra iratkozott be, ami a gyakorlatban azt jelenti, hogy havonta egy hétvégét kell Kolozsváron töltenie, ugyanis péntektől vasárnapig van oktatás. A műsorvezető is munka mellett tanult , a kitartásának pedig meg lett az eredménye, ugyanis jövőre már ösztöndíjasként folytathatja a tanulmányait.
„Nagyon sokat tanultam azóta, rengeteg élményt és új szemüveget is kaptam, amin keresztül másképp látom a világot és saját magamat is. Ösztöndíjas lettem. Megismertem azt, mennyire maximalista is vagyok valójában, és hogy mennyire feltölt, hogy azt tanulhatom, ami valójában érdekel! Egyedül azt sajnálom, hogy ennyi idő kellett, mire megtaláltam azt az irányt, ami tényleg az enyém, de talán pont ezért is becsülöm most ennyire” – írta a posztjában a műsorvezető.
Kovács Dóra