Elrabolták A Nagy Ő győztesének a szívét: ő az a férfi, aki mellett megtalálta a boldogságot
Blikk
2026-06-16 19:30
Hajnal Bettina, A Nagy Ő harmadik évadának a győztese, élete legboldogabb időszakát éli, hiszen nemcsak testi-lelki megújuláson ment keresztül, hanem a szerelem is rátalált. A csinos édesanya, aki korábban egy törökországi esztétikai műtétnek köszönhetően visszanyerte önbizalmát, most a közösségi oldalán mutatta meg új párját, akivel láthatóan tökéletes harmóniában élnek.
Gyüre Bernadett
Newsroom újságíró
Ezeket látta már?
Az elmúlt időszakban Bettina elsősorban önmagára és vállalkozására koncentrált . A külföldi esztétikai beavatkozás nemcsak külsőleg változtatta meg, hanem új lehetőségeket is hozott számára, például egy nemzetközi klinikával kötött nagyköveti szerződést. Emellett a szépségszalonja is sikeresen működik, és közeleg egy nemzetközi nyílt nap, amely tovább növeli szakmai elismertségét.
A közösségi oldalán megosztott fotó tanúsága szerint, amit a Bors szúrt ki, Bettina és az új párja között tökéletes az összhang. A sztár korábban is hangsúlyozta, hogy harmincnégy évesen és egy kislány édesanyjaként már nem hajlandó kompromisszumokat kötni , és csak a tökéletes kapcsolatot fogadja el. Úgy tűnik, most végre megtalálta azt a férfit, aki maximális támogatást és figyelmet nyújt neki, és akivel valóban teljes lehet az élete.
Bettinek sikerült meghódítania a „milliárdos körmösként” is ismert Jákob Zoli szívét . Betti a műsor drámai döntőjében kapta meg az utolsó rózsát az üzletembertől, maga mögé utasítva a többi vetélytársnőt. Bár a finálé után a nézők abban reménykedtek, hogy a szerelmük tartós lesz, a forgatások lezárulása után a való életben végül nem tudták összeegyeztetni a mindennapjaikat . Nem sokkal a műsor adásba kerülése után hivatalosan is bejelentették, hogy a lángoló érzelmek ellenére békében elváltak útjaik, és barátok maradtak.
hajnal bettina