"Kib*szottul ki kell találnod magad" – Jennifer Lopez végre megszólalt Ben Aflleck-től való válása után!
Bors Online
2026-06-16 20:15
Jennifer Lopez őszintén beszélt arról az időszakról, amelyet Ben Affleck -kel való válása után élt át. Az énekesnő elárulta, hogy a szakítás után tudatosan arra ösztönözte magát, hogy ne egy új kapcsolatban keresse a boldogságot, hanem saját magára koncentráljon.
Az 56 éves énekesnő Will Arnett, Jason Bateman és Sean Hayes SmartLess című podcast műsorának legújabb epizódjában kendőzetlen őszinteséggel vallott a szakítás utáni rendkívül megterhelő időszakról. Jennifer Lopez Ben Affleck -kel való válását követő hónapokban sok időt töltött önvizsgálattal. Igyekezett megérteni saját döntéseit, félelmeit és azokat a mintákat, amelyek korábbi kapcsolatait is befolyásolták. Ez a folyamat nem volt könnyű, de úgy érzi, megérte végigjárni. Az énekesnő kihangsúlyozta, hogy időnként mindenkinek szüksége van arra, hogy egyedül legyen, és szembenézzen önmagával:
Szerinte sokan azért félnek az egyedülléttől, mert ilyenkor nincs lehetőség elterelni a figyelmet a problémákról. Ugyanakkor éppen ezek a pillanatok vezethetnek a legfontosabb felismerésekhez.
Jennifer Lopez gyermekeire, családjára és közeli barátaira támaszkodott ebben az időszakban. Állítása szerint az ő támogatásuk sokat segített abban, hogy ne veszítse el az önbizalmát, és pozitívan tekintsen a jövőre. És bár a válás utáni időszak roppant megterhelő volt számára az énekesnő úgy véli, ma már sokkal tudatosabban figyel a mentális egészségére:
A nehézségek ellenére Jennifer Lopez nem hagyta, hogy a válás megtörje őt. Az elmúlt hónapokban tovább dolgozott filmes és zenei projektjein, miközben igyekezett új célokat kitűzni maga elé. Az énekesnő továbbra is nyitott a szerelemre, de hangsúlyozta, hogy jelenleg nem ez áll élete középpontjában. Elsősorban saját magára, gyermekeire és karrierjére szeretne koncentrálni.