Csak kapkodjuk a fejünket: Pumped Gabo a Nyerő Párosban és az Exek csatájában szerepel, csak más-más hölgy oldalán
Blikk
2026-06-16 20:15
Különleges helyzetbe került Pumped Gabo, aki hamarosan egyszerre tűnik fel az RTL két műsorában,: a Nyerő Párosban és az Exek csatájában. A realityszereplő utólag már úgy látja, talán nem volt a legjobb döntés mindkét felkérést elfogadnia.
Reményi Alexandra
Újságíró (Sztárvilág)
Ezeket látta már?
Gabo idén a párjával, Faragó Mayával vág neki a Nyerő Páros küzdelmeinek, ahol a többi sztárpárral mérkőznek meg. Éppen ezért érte váratlanul a rajongókat az RTL múlt hétvégi bejelentése, miszerint az Exek csatájában is szerepet kap, ráadásul a korábbi párja, Sebestyén Ági oldalán. A páros nem ismeretlen a nézők számára: 2016-ban már feltűntek együtt a Nyerő Páros első évadában, ahol végül harmadikként estek ki.
A helyzet természetesen nemcsak a közönség, hanem Gabo jelenlegi párja számára is szokatlan, és utólag a Balaton Soundon feltűnt DJ is belátja.
Pumped Gabo Sebestyén Ágival szerepel az Exek csatájában
– Nyilván a páromnak nem annyira tetszett, hogy elvállaltam az Exek csatáját, de bizonyos szabályok lefektetése után végül gond nélkül belement. Ágival egyébként emberileg jóban vagyunk, és minden tekintetben jót kívánok neki, de ettől függetlenül valahol éreztem, nem biztos, hogy jó ötlet bevállalni ezt a műsort is. Sőt, egy ponton vissza is mondtam a felkérést, de végül meggyőztek. Összességében viszont jobb lett volna, ha inkább nem megyek – mesélte a DJ, aki a másik produkcióról egészen más hangnemben beszélt.
Pumped Gabo Faragó Mayával vág neki a Nyerő Páros küzdelmeinek / Fotó: RTL
– A Nyerő Páros forgatása viszont nagyon jó volt, nagyon örülök, hogy elvállaltam, és rendkívül pozitív élményként maradt meg bennem – jelentette ki Gabo.
Pumped Gabo