Felfüggesztett börtönt kapott a gyerekét részegen megverő Molnár Gusztáv
NLC
2026-06-17 04:45
Kiskorú veszélyeztetése miatt egy év, két évre felfüggesztett börtönre ítélte a bíróság Molnár Gusztáv színészt – számolt be az RTL Híradó. A végzésben két évre el is tiltották 18 év alatti gyermek nevelésétől is. A vád szerint évekkel ezelőtt többször is lerészegedett, majd agresszívan viselkedett a kisfia jelenlétében. Előfordult olyan is, hogy megütötte.
Molnár Gusztáv nem ismerte el a bűnösségét és a bíróság előtt sem tett teljes beismerő vallomást. Az utolsó szó jogán ugyanakkor azt mondta, borzasztóan szégyelli magát és sajnálja a történteket, mellyel – a szakértők szerint – több szempontból is káros hatással lehetett a fia fejlődésére.
A színész ellen februárban adtak ki elfogatóparancsot, akkor éppen Cipruson nyaralt. Hazatérése után a repülőtérről egyenesen a bíróságra vitték, bilincsben.
A vádirat szerint Molnár Gusztáv – aki 2015-ben vált el a gyereke anyjától – a láthatások alatt részegen többször megpofozta a kiskorú gyerekét, több alkalommal ököllel combon ütötte, amikor az aludni próbált az autóban. A kisfia vallomása szerint az apja egyszer részegen öngyilkosságot próbált meg elkövetni a jelenlétében, máskor pedig részegen vezetett autót. Amikor rászólt, hogy így nem vezethet, azt válaszolta a színész, hogy „nem érdekel”, majd belehajtott egy fába.
Az ügyészség szerint Molnár Gusztáv a kisfia értelmi, erkölcsi és érzelmi fejlődését is veszélyeztette.
Kiemelt fotó forrása: RTL / RTL Híradó – videóThe post Felfüggesztett börtönt kapott a gyerekét részegen megverő Molnár Gusztáv first appeared on nlc.